Шолом KLS Sleek - новий стиль та кращий захист.

  • 21 июня 2017 07:57:18
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 1797
  • 0

В цьому році компанія Kellys продовжила підкорювати велосипедний ринок Європи і випустила дві зовсім нові моделі шоломів - KLS Sleek та KLS Down cap. В чому ж вони особливі та чим відрізняються від інших шоломів що вже раніше ввійшли до асортименту KLS та полюбились користувачам?! На що потрібно найбільше звернути увагу в огляді даних моделей?! Кому вони підійдуть та для яких цілей?! Про них потрібно розповідати детально та окремо!

   
В даному огляді ми розглянемо модель KLS Sleek (другу модель ми обов'язково розглянемо в наступному огляді що вийде за тиждень).

KLS Sleek велошлем
 

KLS Sleek шлем

KLS Sleek велошлем
 

 Стиль, незвична форма, міць, безпека, практичність, детальність... Саме це, що перше приходить в голову тримаючи в руках даний шолом. 

 

KLS Sleek велошлем
 

KLS Sleek велошлем

 

Товстий прошарок (3,5 см) нееластичної піни (пінопласт) в потиличній частині шолома що звужується до країв. Вилитий в корпус козирок від сонця. Матове приємне на дотик покриття з системою In-mold. Світлова мигалка на задньому коліщатку регулювання шолома на голові (працює від батарейки CR 2032). З'ємні внутрішні антибактеріальні підкладки, для зручності при використанні. М'які елестачині ремені фіксування шолома на голові. Гарнітура з якісного міцного пластику та стильні брендовані лого що нанесені на потиличній частині та вишиті боковому на ремені.

 

KLS Sleek велошлем

KLS Sleek велошлем


 

Окремо хотілось би звернути увагу на вентиляцію шолома. Здавалось би отворів тут не багато, але ж... вони великі та враховуючи форму шолома - глибокі! При нормальній посадці шолома на голові, завдяки такому розміщенні вентиляційних отворів та їх глибини - утворюються такі собі сквозні тунелі, в яких "гуляє вітер". Це і сприяє гарній вентиляції голови при русі велосипедиста. Таким чином, вентиляція краще та не в мінус міцності самого шолома. 

 

 

KLS Sleek велошлем

KLS Sleek велошлем
 

Форма та кольори шоломів досить чіткі, насичені і стильні. Вага ж нічим не відрізняється від звичайних спортивних шоломів.


Задня та верхня частина зроблена таким чином, щоб максимально закрити потиличну зону голови велосипедиста, адже більшість ударів при падінні приходить саме на неї. Матова пластикова поверхня дозволить легко ковзати по асфальту при падінні, гасячи при цьому всю інерцію удару. Енергія ж удару розподілиться по всьому шолому та компенсується внутрішніми м'якими підкладками.


В будь-якому разі, нехай ці знання вам знадобляться тільки при виборі шолома і аж ніяк в житті!KLS Sleek велошлем

 

Ну і одне з найголовніших (все таки переважна більшість людей вибирає шоломи по красі та пасуванні до обличчя\велоформи\велосипеда) - шолом однаково гарно буде виглядати на вас хоч ви катаєте в місті на складному чи міському велосипеді так і на гірському по за місцевими доріжками. KLS Sleek велошлем
 

KLS Sleek пропонується в 6-ти яскравих кольорах (всі кольори присутні на фото) та в двох розмірах - S\M та M\L. 


За матеріалом

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.