Детальний огляд оновленого бестселера покришки Schwalbe Smart Sam 2017 року

  • 04 июля 2017 12:16:01
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 1285
  • 0

Новий Smart Sam під кодовим номером HS 476 відрізняється від свого попередника зміненим малюнком протектора. Схема розташування блоків залишилась тією ж самою, а ось їхня форма змінилася радикально. Ажурна, витончена центральна смужка протектору з його ромбоподібними ґрунтозачепами поступилась місцем брутальному малюнку, який нагадує чи то сколопендру в русі, чи то ланцюг бензопили. Завдяки більшому розміру блоків, ущільнилося розташування та зменшились проміжки акваканавок. Бічні блоки, які у версії HS 367 були розставлені рідко і під кутом, тепер перекриваються і строго паралельні одне до одного. Все це збільшило площу контакту з поверхнею на асфальті, забезпечуючи помітно краще зчеплення. Вузенька щілина в кожному блоці знижує ризик прослизання на мокрій поверхні. Кращим стало зчеплення й на ґрунтових шляхах. Злий протектор сильніше вгризається в землю, дозволяючи брати слизькі підйоми, які на старому Smart Sam вважалися нелегкими для подолання. Все це при тому, що компаунд гуми залишився той самий — DualCompound...
 

 

Чи ні? Не все так просто. Компанія Schwalbe не заслужила би всесвітнє визнання, якби не ставлення до кожної дрібниці з характерною тільки німцям педантичністю. Могло здаватись, що з помпою випустивши нове сімейство компаундів Addix для покупців топових моделей, Schwalbe залишить покупців бюджетних покришок обділеними у виборі, але ні. Поспішаємо вас порадувати: Smart Sam з компаундом Addix також доступний. Поки що для найнерів та велосипедів 650B (27.5+).


Smart Sam HS 476 пропонується у версіях зі сталевим та кевларовим кортом. Фолдингова (складана) покришка за бажанням може мати захищені від порізів бокові частини та додатковий захист від проколів — ця версія називається Double Defence. Новий Smart Sam сертифіковано для використання на електричних велосипедах, чий мотор допомагає велосипедисту на швидкості до 45 км/год.


Старий Smart Sam був відомий своєю довговічністю. Після першої асфальтової тисячі кілометрів маленькі насічки на блоках центрального ряду залишались на своїх місцях. Sam 2017 року аж ніяк не гірший в цьому відношенні. Навіть навпаки: найбільша пляма контакту стирається довше ніж у попередника.
 

 

Оновлення модельного ряду Schwalbe триває. Smart Sam 2017 року є «центровою» моделлю для німецької компанії, тому загострюючи увагу на дрібницях, які зробили старий Smart Sam бестселером, Schwalbe займає позицію безумовного лідера ринку. Ми не сумніваємось, що HS 476 стане лідером продажу в сегменті універсальних позашляхових покришок. Новий Smart Sam легше котить, економлячи ваші сили та краще чіпляється за поверхню, забезпечуючи впевнене та передбачуване керування.


Smart Sam HS 476 задає новий стандарт в індустрії велосипедних покришок.


До каталогу  покришок Schwalbe >>

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.