KLS SCREENSHOT – розмір має значення!

  • 11 июля 2017 08:35:50
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 1185
  • 0
 

Принаймні ми, були приємно здивовані коли вперше наживо побачили велокомп’ютери KLS SCREENSHOT. «Велокомп’ютер здивував?! – теж мені!» - скажете Ви. Ось тому ми вирішили поділитися з Вами, нашими враженнями, в нашому короткому огляді даного велетня…. ой телевізора…. ой велокомп’ютера. Саме такі перші думки приходять в голову, коли бачиш екран велокомп’ютера SCREENSHOT і саме тоді приходить думка, що можливо розмір і не має значення, але все ж таки має! :)
 


А тепер докладніше:
 

KLS SCREENSHOT – стильний велокомп’ютер з ВЕЛИКИМ LCD ЕКРАНОМ. Корпус виготовлений з міцного, якісного пластику, та виконаний в класичному дизайні і чорному кольорі. Модельний ряд SCREENSHOT, налічує два велокомп’ютера, точніше дві версії – дротовий, для цінителів надійності і простоти та бездротовий, для любителів бездротових технологій і мінімалізму.


Що до комплектації - тут є все, щоб комп’ютер можна було швидко встановити та налаштувати відразу після його придбання: сенсорний датчик; магніт швидкості; кронштейн для кріплення комп’ютера; стяжки кріплення; 2 гумові підкладки; дві батарейки.


Функції. SCREENSHOT налічує 10 функцій: швидкість; дистанція (DST); одометр (ODO); час у дорозі (TM); максимальна швидкість (MXS); цифровий годинник (12/24); середня швидкість (AVG); функція Scan (мінливі на екрані: дистанція, максимальна швидкість, середня швидкість, час у дорозі); порівняння швидкості (+/-); автостарт. Стандарний, необхідний для велолюбителя, набір - нічого зайвого, але й нічого нового.

 

     

В порівнянні з велокомп'ютером звичайного розміру.

 Так, він не підійде для спортсменів, яким важливо вимірювати частоту пульсу та кількість спалених калорій, та все ж має всі дані, щоб гучно заявити про себе, та виділитись серед подібних девайсів і завоювати популярність серед велолюбителів. А якщо взяти в увагу набір функцій та виробника, то логічно що й ціна на SCREENSHOT буде демократичною….

 На останнє хотілося б додати, що велокомп’ютери SCREENSHOT вже в магазині UAvelo! 

 

Інструкція для налаштування комп'ютера перекладена на українську мову, та знаходиться тут.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.