Schwalbe Tough Tom - ідеальне поєднання щвидкості та прилипання до поверхні!

  • 22 августа 2017 07:49:35
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 2360
  • 0

Нещодавно Nobby Nic оновився: втратив певну кількість блоків, та в той же час став краще тримати. Було вирішено, що старий малюнок протектору не слід викидати на звалище історії і компанія Schwalbe зробила з Tough Tom те ж саме, що колись зробила з моделлю Rapid Rob, придавши їй протектор від старого Racing Ralph.

 

 

Ми протестували Tough Tom в розмірі 29х2.25". Також існують розміри 27.5х2.25", 27.5х2.35" та 26х2.25". Каркас моделі має щільність 50 TPI та базовий антипрокольний захист 3 рівня з кевларовим шаром.


Перший погляд на покришку справляє враження якісної гуми: гарний матеріал, боковини без прикрих вад. Зважування показало схожий результат з показниками виробника: трішки менше 800 грамів.


Ми покаталися по змішанному маршруту, що включає в собі підйоми, спуски, рівні асфальтові ділянки, підйоми та спуски на лісових стежках, а найбільше нас цікавив "карусельний" ландшафт сінглтреків. Трейли подекуди були мокруваті, що для тесту просто чудово.
 

 

На асфальті, як і старі Ноббініки — Tough Tom шумить. Порівнюючи з іншими кантрійними покришками, накат трішки гірший, але не настільки, щоб Tough Tom зупиняв нас при бажанні розігнатися більше 30 км/год. Тримайте в голові, що знайти "злу" покришку настільки гуманну для вашого гаманця, яка давала б такий результат, не так-то й просто.


На лісових доріжках та на трейлі, де перед нами пролягли ділянки брудної каші з підйомами до 20%, покришки забезпечили надійне зчеплення. На відміну від, до речі, кантрійних напівсліків, які тут ковзали в повільному темпі.


Ось де Tough Tom себе показав з найкращої сторони — так це спуск по сінглтреку. Розмір й розумно продумане розташування ґрунтозачепів буквально приклеюють колеса до землі. Велосипед вперто мчить вниз, навіть коли під колесами пісок або мокра земля...

 

 

Нам сподобалось що Schwalbe пропонує за таку низьку ціну. Втім, все ж-таки це не гоночна гума, зроблена з найновітніших м'яких компаундів. На мокрих валунах можна відчути сплеск адреналіну, якого не відчуваєш на покришках серій Performance та Evolution. Вага також не б'є рекордів...


У висновку, рекомендуємо Tough Tom для велосипедистів, які тільки осягають радощі гірського велосипеда, прагнучи впевненості в будь-якій ситуації. Для досвідчених райдерів рекомендуємо звернути увагу на моделі, що стоять вище в ієрархії модельного ряду, особливо з новим компаундом ADDIX. Непогано мати в запасі пару Tough Tom'ів й фанатам кантрі, яким іноді хочеться помісити землю, не витрачаючись на дорогі вузькоспеціалізовані покришки для бруду на кшталт Magic Mary чи Dirty Dan. Також гарною ідеєю буде комбінувати Tough Tom на задньому колесі з покришкою Rapid Rob спереду для збалансованого кантрійного сетапу.


До каталогу  покришок Schwalbe >>

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.