У Києві нагородили переможця конкурсу «Велопрацедавець 2017»

  • 23 октября 2017 09:10:22
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 1071
  • 0
Статус Велопрацедавця року отримала компанія, яка не лише має найкомфортніші велоумови для співробітників, але й заохочує їх користуватися велосипедом як видом транспорту.


“Мета нашого конкурсу для київських роботодавців – сприяти перетворенню Києва на комфортне місто і заохочувати створювати велоінфраструктуру в офісах компаній та організацій. Але історії українських велопрацедавців доводять, що bike-friendly бізнес отримує вигоду від велоумов на робочих місцях. Це лояльні здорові працівники, що приїжджають на роботу вчасно, бо не залежать від заторів, а також позитивний імідж бренду”, – заявила директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.
 
У Києві нагородили переможця конкурсу  «Велопрацедавець 2017»
 

“Ми зробили не лише велопаркову та душ в офісі, але й корпоративні велосипеди. Оскільки юристам часто треба бути одночасно в багатьох місцях, то велосипед вирішив для нас проблему мобільності – коли центр Києва стоїть в 10-бальних заторах, ми їдемо і приїжджаємо вчасно. Плюс, це бонус для працівників та клієнтів, що підвищує лояльність бо бренду EVERLEGAL”, – пояснив Олександр Ружицький, партнер юридичної фірми EVERLEGAL, яка стала Велопрацедавцем року. За його словами, компанія завжди намагається підтримувати здоровий спосіб життя і бути bike-friendly. А здобуття статусу «Велопрацедавця року 2017» додає мотивації рухатись далі, розвиватись в цьому напрямку та ставати більш мобільними.

 
У Києві нагородили переможця конкурсу  «Велопрацедавець 2017»

Нагородження переможця та учасників конкурсу “Велопрацедавець року” відбулось у Києві в British Council Ukraine у форматі конференції ідей. У 2017 році конкурс “Велопрацедавець року” проходить за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. 


АВК нагородила дипломами учасників конкурсу – ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив, Infopulse, Unit City, Radisson Blu Hotel Kyiv, ПАТ “УкрСиббанк”, БЦ Іллінський, Ашан Україна, ПрАт “ОБОЛОНЬ”, DHL Express.

 
У Києві нагородили переможця конкурсу  «Велопрацедавець 2017»

Велопрацедавець року – щорічний конкурс від Асоціації велосипедистів Києва, який відзначає бізнес за кращі велоумови для співробітників. Цього року конкурс проходитиме вже в восьмий раз. Переможцями конкурсу попередніх років були офіс групи компаній інтернет-торгівлі EVO.company (2016), ІТ-компанія ZEO Alliance (2015), ІТ-компанія Luxoft Ukraine (2014), 1+1 media (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), Melexis Ukraine – розробник інтегральних схем (2011), IT-компанія GlobalLogic Ukraine (2010). 

За матеріалами
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.