Завдяки велосипеду Langtu KY028 ви і в магазин будете їздити на двох колесах!

  • 30 октября 2017 20:34:26
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 1160
  • 0

Langtu — це китайський бренд, назва якого в перекладі українською означає "вовк". В себе на Батьківщині бренд вже став популярним і тепер Langtu виходить на український ринок з розмаїттям моделей на будь-який смак. Одну з них ми зараз і розглянемо.


Складний велосипед KY028 — це доступна модель з діаметром коліс у 20 дюймів. На вибір пропонуються чотири кольорові схеми: чорний/червоний, сірий/жовтий, зелений/помаранчевий та білий/блакитний. Рама велосипеда зроблена з алюмінієвого сплаву, з'єднання труби та стакану керма посилено додатковою косинкою, яка збільшує довжину зварного шва. Сталева вилка має вушка для кріплення крил, велосипед в стоковій комплектації вже обладнаний підніжкою, а також має кріплення для бризговиків та багажника, які можна придбати окремо. На рамі передбачено кріплення для заднього дискового гальма та вушко для переднього перемикача, хоча KY028 комплектується V-brake та модною зараз трансмісією 1x від SRAM.
 

Складной велосипед Langtu KY028


Комбінація передньої зірки з 52 зубами та 8-швидкісної касети 11-32 дозволить подолати крутий підйом та тримати високу середню швидкість на рівній поверхні. Якщо ви наважитеся виїхати на покатеньку з вершниками на гірських велосипедах ґрунтовими шляхами, ви не будете пасти задніх на цьому велосипеді.

У складеному вигляді велосипед займає місця не більше, ніж велика дорожня валіза. З таким велосипедом зручно сідати в метро, або в наземний транспорт. Він запросто поміститься в багажнику компактного седана або хетчбека.
 

Механізм складання з важільною тягою фіксує раму в робочому положенні без найменшого натяка на люфт. Запобіжник не дозволяє замку розкритися на ходу. Механізм складання рульової труби запозичений у інших моделей Langtu: він використовує підпружинну тягу, яка автоматично фіксується при розкладанні велосипеда.


Рульова труба телескопічна — це дозволяє підлаштувати висоту керма на ваш зріст. Для зручності на задній частині труби нанесено шкалу в сантиметрах, щоб при розкладанні велосипеда встановити кермо точно в зручне положення. Кут нахилу керма також можна налаштувати на свій смак.
 

Складной велосипед Langtu KY028


Підсідельна труба довжиною 530 мм дозволяє налаштувати посадку в широкому діапазоні. За думкою виробника, модель KY028 підійде для людини від 135 до 180 см на зріст, але можемо запевнити, що людині зі зростом 188 см та дуже довгими ногами буде також зручно на цьому велосипеді. При цьому, ще залишиться 2,5 см до мінімально допустимої позначки. Жорсткість рами в крайніх положеннях керма та сідла не постраждала. На ходу рама не розгойдується назад-вперед, відчувається стабільність, якої не вистачає багатьом складаним велосипедам.


Langtu дивує в русі: велосипед керується стабільно та впевнено. Ви не відчуєте навіть натяку на нервовість керма, що забезпечено правильно підібраним кутом нахилу головної труби та довгими задніми пір'ями. Колісна база KY028 складає цілих 101 см, а високе розташування каретки не дозволяє занадто різко зміщуватись з траєкторії, що робить пересування на складаному велосипеді безпечним, особливо на наших розбитих дорогах.


Задній перемикач SRAM X4 працює чітко, хоча тихим перемикання не назвеш. Потужна пружина скидає передачу з характерним звуком. Що стосується гальм, не зважайте на те, що виробник обрав звичайні V-brake: гальма Winzip сповільнюють напрочуд потужно. Такого "злого" гальмівного зусилля очікуєш скоріше від дискової гідравліки, але ж ніяк не від V-brake. Модуляція пряма та прозора.
 

Складной велосипед Langtu KY028


Для кого підійде велосипед Langtu KY028? Перший пункт очевидний: це людина, яка цінує мобільність. Можливість провезти велосипед у громадському транспорті й потім сховати його в офісній шафі сподобається працівникам компаній, чий робочий простір не обладнаний велопарковкою. По-друге, це новачок, не впевнений у своїх навичках керування велосипедом. Інженери Langtu провели чудову роботу по розробці геометрії для передбачуваного та безпечного керування. Стабільність KY028 сподобається й батькам, якщо вони планують покупку одного велосипеда на всю сім'ю.


Каталог велосипедов Langtu >>


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.