Schwalbe G-One Bite: асфальт то занадто нудно!

  • 02 ноября 2017 09:17:16
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 2177
  • 0
Де закінчується асфальт, відкриваються нові горизонти. Ґрунти заспокоюють, не важливо чи ти один, або в компанії, на дорозі або на лісових стежках під час перегонів, або у дружньому заїзді вночі на вихідних. З'явилася ціла культура, яка притягує до себе все більше прихильників. Вона сприяє створенню нових типів велосипедів, новому одягу та новим стилям життя, який йде пліч о пліч з ґравійними заходами та медіа-покриттям. Компанія Schwalbe стояла у витоках ґрейвел-культури та продовжує урізноманітнювати свій модельний ряд відповідно її потребам. До сімейства G-One Speed та G-One Allround приєднується G-One Bite.

Знижка на покришки Schwalbe до 20%!
 

Schwalbe G-One Bite


Нова G-One Bite.


Нова шина G-One Bite — це позашляховик серед ґравійних покришок. Bite впевнено почуває себе на дорозі, але на повну розкривається на бездоріжжі. Зубатий протектор та посилені зовнішні блоки тримають міцно та дозволяють проходити повороти під повним контролем. Покришка не ковзає навіть на мокрих, брудних земляних трейлах.
 

G-One Bite доступна для замовлення у розмірах 54-584 (27,5 x 2,1") та 40-622 (28 x 1,5").


Schwalbe G-One Bite


До каталогу Schwalbe >>

У Schwalbe тепер є повний набір спеціалізованих покришок для будь-яких ґравійних умов, будь це циклокросові перегони або нічні заїзди.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.