У Київі побудують криті велоперехоплюючі паркінгі біля шести станцій метро

  • 07 ноября 2018 07:20:27
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 579
  • 0

КМДА підписала розпорядження про створення критих велоперехоплюючих паркінгів біля шести станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр». «Васильківська», «Либідська», «Почайна» та «Мінська».
 


Розпорядженням затверджено «архетип» критого велопаркінгу. Його довжина складатиме п’ять метрів, дах буде зроблено з полікарбонату бронзового кольору.


Як зазначає прес-служба КМДА, під час його розробки «враховували естетичний та сучасний вигляд, функціональність, зручність та безпеку під час експлуатації». На велопарковці можна буде припаркувати одночасно 20 велосипедів. Паркування буде безкоштовним.


Замовником робіт визначено КП «Київтранспарксервіс». Орієнтовна кошторисна вартість складає 400 тисяч грн.


За умови позитивних результатів такі парковки планують встановити біля всіх станцій метрополітену. В такому разі, сподіваються у КМДА, вдасться досягти запланованого у стратегії розвитку Києва показника у 5% поїздок на велосипеді до 2025 року.


Нагадаємо, за два місяці роботи міського велопрокату Nextbike у Києві, який стартував з середини серпня, у системі зареєструвалось 17,5 тисяч користувачів. Водночас довелося закрити три станції велопрокату через те, що велосипеди намагалися вкрасти або зіпсувати. Nextbike не виключає підвищення цін з наступного сезону.
 

У Київі побудують криті велоперехоплюючі паркінгі біля шести станцій метроДжерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.