У КМДА створили «велосипедний відділ»

  • 27 декабря 2018 09:02:12
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 712
  • 0
 

При департаменті транспортної інфраструктури КМДА створено сектор організації веломережі, повідомляє прес-служба КМДА.


Департамент оголосив конкурс на посаду головного спеціаліста у цьому відділі. Документи приймаються до 28 грудня, а сам конкурс має відбутися четвертого січня 2019 року.


В обов’язки спеціаліста входить контроль за виконанням Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в Києві, а також ще 13 пунктів – зокрема розгляд звернень громадян, участь у виїзних нарадах, збір статистики щодо велоінфраструктури, моніторинг публікацій у ЗМІ тощо.


З оголошення зрозуміло, що посадовий оклад співробітника складатиме 4 800 гривень. Також передбачаються надбавки, доплати та премії.


Велоактивіст Сергій Пасюта закликав громадськість скидатися щомісяця по 100 гривень, аби збільшити оплату такого співробітника. За його словами, це можна зробити або через спецрахунок для отримання благодійної допомоги, або як винагороду за щомісячну лекцію за цивільно-правовим договором з якоюсь із громадських організацій.


Нагадаємо, що в бюджеті Києва на 2019 рік, який Київрада ухвалила 13 грудня, на розвиток велосипедної інфраструктури заклали лише 700 тисяч гривень. Ці гроші мають піти на проектування сімох веломаршрутів. У бюджеті-2018 на велоінфраструктуру було закладено майже 50 млн гривень, але їх не було витрачено – зокрема, частину запропонували перевести на ремонт зоопарку, але так і не перевели.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.