Новий задній перемикач SHIMANO Ultegra RX

  • 28 января 2019 14:46:52
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 782
  • 0

Катання по шосе з часом розвивається у напрямку їзди по різноманітних трасах і нових стилів, таких як позашляхова їзда, спортивний туризм або циклокрос. Shimano представляє новий задній перемикач Shimano Ultegra RX зі стабілізатором ланцюга для механічної та електронної версії Di2 (RD-RX800/ RX805).
 

Велоаматори очікують підвищені вимоги щодо шосейного велосипеда, його здатність бути у функціональному стані роками і приймати участь від перегонів на шосе до пригод поза звичайними шляхами. В останні роки ми бачили більш широке визначення того, як має виглядати велосипед з шосейним кермом. Наразі колеса пристосовано до більш широких шин. Зараз, у природньому еволюційному кроці, прийшов час для подальшого розвитку трансмісії.


Нові перемикачі Shimano RX800/ 805 мають багато спільного з Ultegra R8000/ R8050, це чітке і точне перемикання та технологія SHIMANO SHADOW RD - позиціонування перемикача, але з доданим стабілізатором ланцюга (технологія SHIMANO SHADOW RD +) для контролю ланцюга в умовах бездоріжжя. Так як і задні перемикачі в маунтінбайку, RX800/ 805 мають блокування. При спрацьовані якого важіль перемикача міцно утримується, щоб зменшити надмірний рух, шум та загальне розгойдування ланцюга.
 

Купить, продажа, цена, в наличии  переключатель Shimano Ultegra RX800 / 805 в Днепре веломагазин UAvelo


Задні перемикачі Shimano Ultegra RX800 / 805 мають дві версії: механічну та електронну, сумісні з касетами від 28 до 34Т, що робить їх надзвичайно необхідним додатком для всіх видів пригод і позашляхового катання, включаючи циклокрос. Також їх можливо використовувати з компактними шатунами від 46х36T до 50х34T. 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.