Яна Беломоіна виборола «золото» на міжнародних змаганнях

  • 26 марта 2019 18:52:49
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 759
  • 0

«Результатом я задоволена!!! Ще одна перемога на початку сезону дає гарну мотивацію та впевненість у свої сили. Зі старту я не йшла лідером, так як перші 2 круга їхалось важкувато, не могла зловити свій темп; потім адаптувалась, вийшла на свою швидкість і рівно йшла кожен наступний круг! Ще до останнього кругу йшла 2-ою, а на останньому кругу змогла скоротити 20 секунд і пройти лідера з хорошою швидкістю , та з впевненим відривом фінішувати першою», - прокоментувала спортсменка Яна Беломоіна.


Незважаючи на важкі погодні умови, організатором вдалося забезпечити проведення змагань загальною довжиною кола 4,72 км по пересіченій місцевості.


Яна Бєломоіна з команди CST Sandd Bafang зустріла супротив лише до другого з п’яти кіл зі сторони Крістіни Ілліної. Після цього українка невпинно натискала і відривалася від суперниць, щоб впевнено здобути перемогу в Аматусі вдруге у своїй кар’єрі. Минулого тижня Беломоіна все ще намагалася слідувати темпу верхівки, але сьогодні в Аматусі вона, здавалося, зробила крок вперед після відновлення від травми, що переслідувала її минулого сезону.


Цієї неділі лучанка Беломоіна буде приймати участь у велогонці, яка відбудеться в Австрії.


«Гарно організована гонка, крута технічна траса та хороша конкуренція. Зараз час для відновлення та з новими силами до наступного бою уже у цю неділю у Австрії», - розповіла спортсменка.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.