Велосипедний міст поміж кронами дерев

  • 21 октября 2019 13:13:34
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 694
  • 0

У бельгійській провінції Лімбург побудували веломаршрут крізь ліс. Його особливість полягає в тому, що частину велодоріжки піднято на 10 метрів над землею.

 

Проєкт Cycling through the Trees бельгійці презентували у червні цього року на Бієнале велосипедної архітектури, разом із іншим ефектним – врізаним у водойму – веломаршрутом Cycling through Water, розташованим так само в Лімбурзі.

 

Велосипедний міст поміж кронами дерев

 

Лімбург раніше був вуглевидобувним регіоном. Тепер влада прагне зробити його туристично привабливим. Наприклад, тут є напівпрозора церква-інсталяція Reading Between the Lines, яка у 2012 році з’явилася на шпальтах більшості архітектурних видань.
 

 


 


Та головний акцент роблять на велосипедній інфраструктурі, яка м’яко вписується у природний ландшафт. Проєкт Cycling through the Trees передбачає велосипедну прогулянку поміж кронами сосен.

 


 

Для будівництва веломаршруту вирубили частину хвойних дерев, які насправді не були рідними для цього регіону – їх свого часу висаджували спеціально для використання у вугільній промисловості. Тепер прагнуть сприяти поверненню автентичної рослинності. 

Водночас велодоріжку монтували з мінімальним втручанням у ліс: на місце привезли вже готові конструкції, які збирали як конструктор. Опори імітують стовбури сосен.700-метрова доріжка поступово здіймається, сягаючи висоти 10 метрів, та утворює два кола. Нахил складає 3-4%.

 

 

Доріжку поміж кронами сосен відкрили всередині червня. З того часу її відвідали понад 180 тисяч туристів.
 


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.