У Франції вперше дозволило пробіг голих велосипедистів

  • 14 сентября 2020 13:44:43
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 624
  • 0

Захід відбувся у місті Ренн, що у французькому регіоні Бретань. Десятки оголених велосипедистів проїхали містом у надії, що ця подія стане щорічною.


Всесвітній голий велопробіг (WNBR) або Cyclonudista - рух, популярний у Бельгії, Іспанії, Німеччині та США. І хоча у Франції представлений один із найпотужніших натуристських рухів у Європі, голий велопробіг тут раніше ніколи не дозволявся. 
 

Французьке законодавство забороняє "навмисне сексуальне демонстрування на очах інших людей у ​​доступному для громадськості місці". Правопорушники ризикують отримати до одного року ув'язнення та штраф.
 

На вихідних місто Ренн стало першим, що дозволило велосипедистам, подекуди одягненим тільки в годинник чи капелюх, проїхати 15 км вулицями і парками.


Місцева влада в останній момент заборонила пробіг у Парижі та Ліоні, але дозволила у Ренні - лише змінивши маршрут,  щоб учасники не їхали до центру міста. 


Велосипедисти кажуть, що окрім розваги несуть і серйозніше повідомлення. WNBR був заснований в 2003 році для підвищення обізнаності про зміну клімату та вразливість планети. Його учасники переконані, що екологічний транспорт, такий велосипед, є кращим навіть за "зелені" автомобілі. 

Cyclonudista : des cyclistes, tous nus, à travers les rues de Rennes ! #Rennes #Bretagne https://t.co/xKZGGl8eDa via @ouestfrance

— Samuel Nohra (@SamuelNohra) September 13, 2020


"У нас тільки одна планета, тому ми хочемо її захистити. Коли ти дбаєш про природу, краще бути голим, так ти показуєш свою крихкість", - прокоментував один із учасників велопробігу. 

У Франції вперше дозволило пробіг голих велосипедистів


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.