У США засудили до 12 років стоматолога, який вирвав зуб, катаючись на гіроборді (відео)

  • 18 сентября 2020 09:54:40
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 340
  • 0

В Анкориджі, Аляска, США, засудили до 12 років ув’язнення стоматолога, який їздив на гіроборді, вириваючи зуб пацієнту, повідомляє Anchorage Daily News.


Цей трюк потрапив на відео. На ньому видно, як лікар вириває зуб пацієнтці, стоячи на гіроборді, передає вирваний зуб помічниці й відразу їде геть, тріумфально жбурляючи рукавички на підлогу коридора.


Потім стоматолог розіслав це відео кільком знайомим із жартівливим підписом «нові стандарти лікування». Цей випадок стався у 2016 році.

У США засудили до 12 років стоматолога, який вирвав зуб, катаючись на гіроборді (відео)
 

Та 12 років Сет Лукхарт отримав не лише за цей епізод, а загалом за 40 звинуваченнями, серед яких шахрайство. Зокрема, він наражав пацієнтів на небезпеку, застосовуючи тривалий наркоз. «Чорт забирай, ви мало не вбили деяких людей», – прокоментував суддя.


Перші звинувачення висунули 2017 року, після того як один зі співпрацівників клініки повідомив, що Лукхарт застосовував внутрішньовенну анестезію там, де без неї можна було обійтися, з метою збільшити виплати за федеральною програмою Medicare.


Один із пацієнтів поскаржився на те, що Лукхарт видалив йому чотири зуба без дозволу.


Також він дозволяв рвати зуби пацієнтам своїй секретарці, яка не мала ліцензії стоматолога, проте була учасницею шахрайської схеми.


На наступному слуханні суд визначить суму компенсації, яку стоматолог мусить виплатити за шахрайство. Попередньо, це 2,2 мільйона доларів.

 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.