Технический осмотр комплекта колес Shimano WH-RX570 Gravel Adventure

  • 21 мая 2021 12:55:49
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 447
  • 0
Серія велокомпонентів SHIMANO GRX включає нові колеса для гравійних велосипедів WH-RX570. Цей комплект коліс підійде для кататанія в стилі Gravel/Adventure, оскільки він втілює в собі ідеальний баланс між легкістю, міцністю і довговічністю.


У цьому тех.огляді ми поділимося з вами технічною інформацією про спиці, стрічку для безкамерних шин і барабан втулки.


Почнемо зі спиць. Слід зазначити, що на обидва колеса встановлено спиці однієї довжини. Таким чином, передні і задні, а також ліві та праві спиці мають однакову довжину. У комплекті колес 700C довжина спиць становить 298 мм, а в комплекті 650B довжина спиць становить 279 мм.

При заміні спиць дуже важливо забезпечити їх правильний натяг. Рекомендований діапазон натягу спиць представлений в таблиці нижче.


Технічний огляд комплекта колес WH-RX570 Gravel Adventure

Колеса WH-RX570 виконані в безкамерному варіанті з встановленою на обід стрічкою SHIMANO для безкамерних шин. При необхідності заміни стрічки рекомендуємо використовувати оригінальну стрічку SHIMANO правильної ширини, що відповідає ширині обода. Навіть при використанні камер ми рекомендуємо встановлювати стрічку SHIMANO замість традиційної стрічки для ободу.


При встановленні стрічки для безкамерних шин SHIMANO:


- Переконайтеся, що стрічка щільно прилягає до обода
- Притисніть її так, щоб вона увійшла в канавки
- Обов'язково зробіть отвір для вентіля

Колеса WH-RX570


Барабан втулки встановлений за допомогою різьби. Завжди користуйтеся шестигранним ключем в хорошому стані, щоб не пошкодити болт корпусу барабану. При знятті барабану обертайте ключ в правильному напрямку (проти годинникової стрілки). Рекомендований момент затяжки - 147-200 Нм.

Колеса WH-RX570

Переконайтеся в тому, що пильник встановлений в правильному положенні. Якщо пильник встановлений не вірно, повторіть процес складання з самого початку.

Колеса WH-RX570
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.