CIE 2022 Summit – флагманское ежегодное событие Cycling Industries Europe (укр.)

  • 10 февраля 2022 16:25:24
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 144
  • 0

Незабаром! Позначте свої плани на головній події року в галузі велосипедної індустрії ЄС та приєднайтеся до нас 12 травня 2022 року. Велосипед революціонізує міську мобільність та транспорт, і ми бачили, що місто за містом відходить від автомобілів до більш активної мобільності. Велосипеди знаходяться в центрі зеленого та цифрового переходу Європи, скорочуючи викиди парникових газів у наших містах і забезпечують екологічну угоду Європи.
 

CIE 2022 Summit збирає лідерів бізнесу, щоб поговорити про останні промислові розробки від інновацій та стійкості до аналізу ринку. Протягом останніх років ми спостерігали безпрецедентні показники зростання, спричинені споживчим попитом, інвестиціями у велосипедну інфраструктуру та політичною прихильністю до зеленого переходу. Але для забезпечення стабільності постачання та зростання незалежності ключових матеріалів та компонентів потрібна міцніша європейська промислова база. Це має вирішальне значення для використання повного потенціалу велосипедної індустрії, яка забезпечує відновлення, зростання та створення робочих місць європейській економіці.
 

Все це та багато іншого буде представлено на саміті CIE 2022. У нас є чудовий набір доповідачів, включаючи групу генеральних директорів, європейських політиків, науковців та експертів галузі, які обговорюють поточні тенденції, інновації, лідерство та бачення на 2030 рік. Слідкуйте за оновленнями, більше інформації незабаром на UAvelo!
 

CIE 2022 Summit - флагманська щорічна подія Cycling Industries Europe

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.