SRAM выпускает новые беспроводные переключатели eTap AXS Wireless Blips (укр.)

  • 10 февраля 2022 19:30:33
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 216
  • 0

SRAM випустила свої нові кнопки перемикання передач eTap AXS Wireless Blip, які можна встановлювати куди завгодно на кермо, а також на розширювачах. Завдяки новому бездротовому дизайну, SRAM каже, що не потрібно турбуватися про довжину проводів або внутрішній маршрут, що робить установку можливою в будь-якій кількості місць.
 

Новий 12-швидкісний сумісний пульт дистанційного керування eTap AXS поставляється в компактній упаковці розміром з великий палець і дозволяє вам перемикати будь-яку точку на велосипеді для зручності та особистих переваг. «Підключіть свій основний перемикач, розташуйте, куди хочете, і їдьте», — каже SRAM.  

«Тактильне відчуття, що нагадує перемикач, ідеально підходить для триатлоністів і спортсменів, які хочуть працювати бездротовим способом, для райдерів, які шукають додаткові місця для зміни, або для гонщиків з обмеженими можливостями, які шукають адаптивні рішення». 

SRAM випускає нові бездротові перемикачі  eTap AXS Wireless Blips

 

У комплект входять кріпильні кронштейни для установки на розкидних планках.

«Ви можете закріпити Wireless Blip за допомогою кронштейна Wireless Blip, який кріпиться до керма, безпосередньо до керма за допомогою монтажної стрічки, що входить до комплекту, або під частиною стрічки керма, якщо користуєтеся планками», – пояснює SRAM. 

SRAM пропонує більш універсальне рішення для систем, які зараз існують. Опція дистанційного перемикача Shimano Di2 має бути підключена до запасного порту перемикача STI.

SRAM випускає нові бездротові перемикачі  eTap AXS Wireless Blips


Для початкового налаштування вам знадобиться з’єднати бездротові Blips SRAM з перемикачом eTap AXS, аеророзширювальним модулем Zipp VukaShift AXS 90 або eTap AXS Blip Box. Після з’єднання з перемикачом інші перемикачі не потрібно під’єднувати, щоб Blips працювали. 
 

Нові крихітні бездротові перемикачі передач працюють з системами SRAM RED eTap AXS, Force eTap AXS і Rival eTap AXS, а також з системами XX1 Eagle AXS, X01 Eagle AXS і GX Eagle AXS. 
 

Проте Blips наразі не сумісні з підсідельним штифтом RockShox Reverb AXS. «Reverb AXS потребує кнопки зсуву, яка посилає постійний сигнал під час активації», – пояснює SRAM. «У eTap AXS Wireless Blip немає функції безперервного натискання або багатозмінної функції, яка потрібна для Reverb AXS».


SRAM каже, що працює над цією додатковою функціональністю, і стверджує, що має найближче оновлення мікропрограми, яке відбудеться в липні цього року.
 

SRAM випускає нові бездротові перемикачі  eTap AXS Wireless Blips


Щоб зберегти розмір eTap AXS Wireless Blip малим і компактним, в ньому не було зроблено порт зарядки або індикаторів батареї. Натомість мобільний додаток SRAM AXS можна використовувати для перевірки рівня батареї, як і для всіх інших компонентів SRAM AXS.
 

Термін служби батареї перевищує два роки, а тестування показало, що батареї можуть працювати від чотирьох до більше семи років, залежно від рівня використання.


Завдяки герметичній конструкції Wireless Blips водонепроникні та мають водонепроникність IPX7, що означає, що вони витримають занурення у воду на глибину до метра протягом 30 хвилин.
 

SRAM випускає нові бездротові перемикачі  eTap AXS Wireless Blips


​Wireless Blips продаються в парі за 90 фунтів стерлінгів і мають дворічну гарантію.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.