Porsche получает 20% акций Fazua с возможностью поглощения (укр.)

  • 12 февраля 2022 12:29:57
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 158
  • 0

Більше того, є можливість придбання додаткових акцій, що може дати Porsche повні права викупу.


Разом з цим оголошенням було оголошено подальшу співпрацю, стратегічне партнерство з Ponooc, венчурним підрозділом PON Holdings BV – гіганта світу автомобільного та велосипедного спорту. Інвестиції Ponooc включають останні страхові компанії Laka, Bikemap, Dockr і Movelo. Pon Hldings вже є дистриб'ютором продукції Porsche.
 

Компанія Fazua з Оттобрунна поблизу Мюнхена була заснована в 2013 році і є піонером у розробці технологій легких компактних приводів. Компанія заснувала нову категорію «легкі електровелосипеди» і сьогодні налічує понад 100 людей. Більше 40 відомих брендів вже покладаються на технології Fazua. Сторони домовилися не розголошувати вартість покупки.

Що стосується співпраці Ponooc, то поєднання встановить два шляхи для партнерства: перший – щодо стратегії електронної мобільності, а другий – щодо технологічних рішень для сегмента мікромобільності. Перше спільне підприємство – розробка, виробництво та поширення майбутнього покоління високоякісних електровелосипедів Porsche.
 

Зокрема, наприкінці минулого року Porsche придбав бренд електричних велосипедів Greyp, що стало ще одним маркером тенденції зростання інтересу автомобілів до світу електричних велосипедів. Він також має партнерство з Rotwild, яке існує довше.
 

Ці інвестиції встановлюють чіткий шлях, Porsche стверджує, що він «дотримується чіткої стратегії: досвід Porsche буде доповнено специфічним для ринку ноу-хау Fazua та Ponooc, які мають широкий портфель підприємств у сфері мікромобільності та платформ мобільності.”
 

«Ця інвестиція Porsche сприяє постійному прискоренню позитивного розвитку компанії Fazua. Разом ми натиснемо на педаль, щоб розширити наше бачення «кращих велосипедів», — сказав генеральний директор Fazua.
 

Створення спільних підприємств, а також угода з Fazua підлягають дозволу відповідних антимонопольних органів. Porsche AG не буде розголошувати будь-які інші подробиці, поки ці огляди не будуть завершені.
 

Незалежно від цих заходів, Porsche продовжує перевірено співпрацювати зі своїм давнім партнером Rotwild над його поточними моделями eBike. У березні 2021 року компанія запустила свою інтерпретацію ексклюзивних електричних велосипедів з Porsche eBike Sport і eBike Cross. Крім того, Porsche Digital GmbH створює платформу для цифрових послуг навколо велосипедного досвіду під брендом Cyklær.
 

Протягом 2021 року автомобільний бренд випустив два нових електровелосипеди власного бренду, деталі яких можна знайти тут.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.