Большое цепное ограбление: компоненты Shimano украли с использованием снотворного газа

  • 12 февраля 2022 13:07:26
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 257
  • 0

Компанія BIKE FUN International (BFI), найбільший чеський виробник велосипедів, стала жертвою шокуючої пограбування на автомагістралі, під час якої були виявлені компоненти Shimano для 10 000 велосипедів, вкрадених бандою злочинців, повідомила компанія.
 

Пограбування сталося 21 січня, коли водій вантажівки зробив перерву на німецькій автомагістралі. Банда випустила снодійний газ в кабіну, перш ніж здійснити набіг на компоненти.
 

Досі правопорушників не спіймали, і BFI тепер попереджає інших виробників, що велосипедні компоненти можуть стати новою мішенню для організованої злочинності.


З вантажу, завантаженого переважно дорогими деталями для електровелосипедів, у вантажівці було вибірково лише дев’ять коробок бюджетних компонентів, тоді як потенційні докази в задній частині транспортного засобу були «замасковані» за допомогою вогнегасника.
 

BFI вже попередила клієнтів, що інцидент призведе до подальших затримок у і без того проблемній картині ланцюга поставок і може зупинити виробництво деяких велосипедів Superior, Rock Machine та інших брендів до року.


Ось чому дефіцит велосипедів не зникне найближчим часом
 

Пограбування викликало особливе занепокоєння, враховуючи заздалегідь спланований характер злочину, і «імовірно, за вантажівкою стежили з моменту її завантаження».
 

BFI сподівається замінити деякі компоненти зі складу або виробництва, але побоюється, що втрата матиме значний вплив на майбутнє виробництво.


"Ми раніше не бачили такої ситуації", - сказав директор з логистики BFI Петр Кркоска в прес-релізі, де детально описується злочин. «Навіть Shimano не стикалася з цілеспрямованим пограбуванням вантажу в подібних масштабах. Сподіваємося, що через брак запчастин ці випадки не повторяться. Незважаючи на всі заходи, які ми запровадили, жодна страховка не може компенсувати нам збитки. Особливо репутація несвоєчасної доставки.

«Ми вирішили повідомити про це, щоб попередити інших виробників, тому що це може статися і з ними. Ситуація для виробників велосипедів у всьому світі дійсно складна. Ми маємо величезний попит, але ще більший дефіцит комплектуючих.

«Це затримає виробництво деяких моделей майже на рік, оскільки для багатьох деталей із цієї партії на ринку немає альтернативи. Ми сильна та стабільна компанія, тому це лише ще одна перешкода з багатьох, з якими ми стикаємося, але якби це сталося з меншими виробниками, це було б крахом».

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.