Электрический складной велосипед с карданным валом приходит в Европу (видео)

  • 04 апреля 2022 09:54:04
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 164
  • 0

Honbike випускає на європейський ринок електричний велосипед з 20-дюймовими колесами, який можна складати, тому його особливо легко скласти або транспортувати. Велосипед деякий час був у Японії, але раніше був недоступний у США та Європі.


Замість ланцюгової або ремінної передачі встановлюється карданний вал. Тому на одязі чи предметах не залишається масляних плям.
 

Спочатку Honbike буде фінансуватися через Indiegogo, поки він не планується регулярно з’явитися на ринку, хоча й за вищою ціною. На додаток до версії для США, також пропонується явна версія для ЄС. Карданний вал можна використовувати без технічного обслуговування протягом 40 000 кілометрів.


Вага 20,8 кг
 

Складаний велосипед оснащений двигуном передніх коліс потужністю 250 Вт і підтримує швидкість до 25 км/год. Запас ходу з одним акумулятором (216 Вт-годин) повинен становити 40 кілометрів. При бажанні ви можете придбати другий акумулятор, для якого є невелика транспортна сумка, яку можна прикрутити. Вага велосипеда разом з акумулятором становить 20,8 кг. Акумулятор потрібно зарядити за 3,5 години.
 

Honbike має механічні дискові гальма та оснащений РК-дисплеєм зі спідометром, індикатором заряду акумулятора та одометром. Велосипед оснащений світлодіодними фарами спереду і ззаду і пропонує п’ять рівнів допомоги. Дзвінок і крила входять в стандартну комплектацію. Для транспортування педалі можна скласти. Також є підставка для захисту велосипеда від перекидання в складеному вигляді.
 

Підтримка педалі активується кількома датчиками. На додаток до датчика частоти обертання, є датчик крутного моменту, який вимірює, наскільки сильно водій крутить педалі. Існує також гіроскоп, який вимірює нахил і призначений для забезпечення додаткової підтримки педалі під час старту на схилі.
 

Колеса непідресорені і мають односторонню підвіску. За допомогою програми велосипед можна розблокувати, а віртуальний ключ також можна тимчасово позичити іншим людям.


У складеному вигляді колесо має розміри 840 x 990 x 455 мм. У розкладеному вигляді електронний велосипед має розміри 1560 x 590 x 1060 мм.
 

Версія Honbike для ЄС пропонується на Indiegogo приблизно за 1200 євро, включаючи всі податки та доставку. Згодом він коштуватиме 2620 євро в роздріб. Байк поставляється не тільки до ЄС, а й до Великобританії та Швейцарії. Поставки планується почати в червні 2022 року.

 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.