Lazer запускает "первую в мире полностью интегрированную технологию вращательного удара" для велосипедных шлемов

  • 05 апреля 2022 14:54:32
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 417
  • 0

Lazer представила нову власну технологію KinetiCore на шести своїх шоломах з унікальними контрольованими зонами зминання, які призначені для захисту від обертальних ударів. Це також перша технологія на ринку, яка досягає цього, будучи безпосередньо інтегрованою в EPS самого шолома, а Lazer стверджує, що це робить його більш захисним і легшим завдяки покращеному потоку повітря. Він також використовує менше пластику, ніж попередні шоломи без KinetiCore, завдяки стратегічному малюнку, що дозволяє створювати зони зминання для отримання бонусних екологічних балів.
 

Сьогодні Lazer представляє свою нову технологію KinetiCore у шести нових шоломах, і не всі з них є першими: топовий aero Vento, середнього класу Strada і міський CityZen, а також два дитячі шоломи (P'Nut і Nutz) і для горного велосипеда, всі вони будуть мати нову технологію. 
 

Бельгійська компанія вже більше десяти років працює над створенням нової технології, яка покликана запропонувати «захист мозку наступного рівня» без будь-яких компромісів щодо продуктивності. Lazer стверджує, що KinetiCore — це «новий еталон для легких захисних шоломів, які доступні для будь-якого типу райдерів».
 

Lazer запускає «першу в світі повністю інтегровану технологію обертального удару» для велосипедних шоломів


Раніше MIPS  домінував на ринку захисту від обертальних ударів з його низьким шаром тертя, який забезпечує відносний рух між шоломом і головою на 10-15 мм у всіх напрямках. Lazer – не перший бренд, який намагався конкурувати з MIPS; У 2019  році Bontrager представив свою технологію WaveCell, однак ряд рецензентів відзначили, що шоломи з WaveCell були важкими, не мають вентиляції або того й іншого.


Що таке KinetiCore?
 

Lazer пояснює, що він почав з оцінки впливу різних типів ударів на велосипедистів, використовуючи передові симуляції, щоб дослідити, що відбувається з черепами і мозком вершників у разі прямих або обертальних ударів. 
 

«Переломний момент настав, коли команда досліджувала зони зм’ятості автомобілів», – каже Лазер. «Це надихнуло їх на створення конусоподібних зон зминання на внутрішній стороні шолома, призначених для руйнування під час удару та розсіювання енергії від черепа велосипедиста».
 

KinetiCore складається з цих «контрольованих зон зминання», які представляють собою набір пінопластових блоків EPS, вбудованих у шолом, призначених для згинання в разі прямого або обертального удару, перенаправляючи енергію від мозку. 
 

«Вони індивідуальні, але працюють разом синхронно, щоб пом’якшити вашу голову від удару», – каже Лейзер. Якщо зламано лише один блок, Лазер каже, що ви можете візуально побачити, що шолом потребує заміни. 

Lazer запускає «першу в світі повністю інтегровану технологію обертального удару» для велосипедних шоломів


Завдяки передовій технології захисту, вбудованій у шолом, а не доданій, Lazer каже, що не довелося йти на компроміси. 
 

Lazer пояснює, що він зміг створити кожен шолом відповідно до його власних специфікацій, що означає, що він може збільшити вентиляцію та покращити потік повітря. Оскільки KinetiCore інтегрований у шолом, це також зменшує загальну вагу, а в конструкції використовується менше пластику в порівнянні з попередніми моделями.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.