Shimano перерастает в голландский распределительный центр и выбирает аутсорсинг

  • 06 апреля 2022 17:45:05
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 282
  • 0

Shimano Europe оголосила, що має намір повністю передати свою складську діяльність на аутсорсинг, яка зараз базується в Нунспіті, Нідерланди. У заяві компанії йдеться, що «розподільний центр у Нанспіті переріс свої потужності». Нового постачальника послуг ще не визначено, але цей перехід може призвести до втрати до 45 робочих місць.
 

Також розслідується можливий аутсорсинг складу компанії в Польщі. Склад Shimano в Туреччині є місцевим розподілом і не розглядається як частина цієї зміни. Перехід на нового постачальника послуг відбудеться не раніше, ніж наприкінці літа 2023 року. До цього часу поставки триватимуть через існуючий розподільний центр у Нанспіті.


Майбутня розстойка
 

«Shimano надзвичайно зріс за останні роки, і попит на нашу продукцію зростає з кожним роком. Розподільний центр у Нанспіті майже переріс свої потужності. Щоб мати можливість розвиватися далі та відповідати вимогам наших клієнтів, що постійно змінюються, необхідно, щоб Shimano організувала логістичний ланцюжок у перспективний спосіб», – пояснює Марк ван Рой, президент Shimano Europe Group.

Необхідно, щоб Shimano організувала логістичний ланцюжок у перспективний спосіб

«Для цього потрібні найсучасніші процеси, інформаційні системи та гнучкість логістичних рішень. Shimano робить стратегічний вибір, щоб повністю зосередитися на своїй основній діяльності — продажах, маркетингу та сервісі», — додає Ван Рой.


Місце для продажу в Нунспіті
 

«Shimano має намір продати будівлі на місці Нунспет. Ми шукаємо відповідне місце в регіоні Nunspeet для офісних співробітників Shimano Benelux і Shimano Europe», — пояснює Кім Едвардс, менеджер із корпоративних комунікацій.
 

45 втрат роботи стосуються працівників, які фізично зайняті на складі в Нанспіті. Пропозицію подано на консультацію до робочої ради та розробляється соціальний план, який, серед іншого, передбачає схему оплати праці та можливості орієнтації на нову роботу, у тому числі можливу перекваліфікацію.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.