Bosch запускает функцию разблокировки без доступа, поскольку она добавляет больше функций смартфона

  • 11 апреля 2022 19:00:18
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 857
  • 0
Bosch eBike Systems додала нові функції до свого додатка eBike Flow, включаючи нову функцію безпеки, яка перетворює смартфон користувача на цифровий ключ. Вони постачаються разом із випуском кріплення SmartphoneGrip, яке дозволить водієві використовувати свій телефон замість дисплея Kiox 300 велосипеда.
 

«Розумна система» Bosch була випущена в серпні минулого року з обіцянкою оновлень «по повітрю» ключовим моментом продажу.

 
«За допомогою розумної системи ми створили основу для завтрашньої мобільності електровелосипедів, — сказав генеральний директор Клаус Флейшер. — Це перше оновлення демонструє потенціал нового покоління системи: у поєднанні зі смартфоном та додатком eBike Flow нові функції безперервно додаються до електровелосипеда – і, таким чином, фізичний досвід на електровелосипеді все більше пов’язується з цифровим».
Найбільш примітним включенням є функція eBike Lock, функція розблокування поблизу.  
 

Функція призначена для використання разом із фізичним замком. Коли електровелосипед припаркований, підтримка двигуна вимикається і активується лише тоді, коли система розпізнає смартфон користувача через Bluetooth.

 
Bosch стверджує, що, як і в багатьох системах центрального замка автомобіля, привід можна налаштувати на звук, коли активовано eBike Lock. Ви також можете побачити статус на дисплеї.

 
Bosch запускає функцію розблокування без доступу, оскільки вона додає більше функцій смартфона
 

Іншою важливою подією є поява SmartphoneGrip, яка в поєднанні з додатком eBike Flow означає, що смартфон водія тепер можна використовувати на велосипеді замість дисплея Kiox 300.
 
Bosch запускає функцію розблокування без доступу, оскільки вона додає більше функцій смартфона

Kiox 300 і SmartphoneGrip використовують однакове кріплення та інтерфейс, тому перемикатися між ними легко.

Дані про поїздку, такі як швидкість, рівень заряду батареї та запас ходу, відображатимуться на «екрані поїздки» програми eBike Flow на телефоні. Цим можна керувати за допомогою звичайного контролера керма. Телефон також можна заряджати бездротовим або кабелем під час їзди.

Також були оновлення функції навігації в додатку eBike Flow. Сюди входить функція «цікавих місць», додана в Nyon і eBike Connect минулого місяця, а також відображення маршрутів, оптимізованих для різних типів поїздок.
 
Ми не впевнені на 100 відсотків, що цей останній елемент означає на практиці. Бош сказав: «Наприклад, у місті будівлі в 3D-погляді полегшують орієнтацію, тоді як детальна інформація про маршрут надає деталі висоти та характеристики маршруту під час екскурсій у вихідні дні».
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.