Электровелосипед со скоростью более 50 км/ч и с аккумулятором мощностью 1800 Вт

  • 12 апреля 2022 07:54:55
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 340
  • 0

Абсолютно новий Ariel Rider Kepler щойно був представлений як останній високопродуктивний електричний велосипед виробника електровелосипедів. Створений для пригод та розважального катання, цей велосипед із товстими шинами забезпечує максимальну швидкість та потужність.


Якщо ви щось знаєте про компанію виробника електровелосипедів Ariel Rider, ви знаєте, що новий Kepler відповідає духу компанії. Якби він не був швидким і потужним, це не був би електровелосипед Ariel Rider.
 

За винятком бюджетного міського електровелосипеда Rideal за 899 доларів США (який, запевняє команда, нарешті з’явиться в наявності через пару тижнів), Ariel Rider зосереджується майже виключно на високопродуктивних електровелосипедах.


І Ariel Rider Kepler абсолютно відповідає цьому.
 

Цей повнорозмірний електровелосипед із товстими шинами оснащений двигуном задньої втулки номінальною потужністю 1000 Вт, який розрахований на максимальну потужність 1800 Вт. Це приблизно дві з половиною кінські сили… на велосипеді!
 

У той час як велосипед поставляється із запрограмованими вуличними законними обмеженнями швидкості, його можна розблокувати до максимальної швидкості 51,5 км/год. Також загальновідомо, що більшість електровелосипедів Ariel Rider перевищують опубліковану швидкість, оскільки виробник часто занижує справжні цифри. 
 

Такий вид високошвидкісної та високопотужної роботи може позначитися на менших батареях, тому Ariel Rider Kepler оснащений масивним знімним акумулятором на 52 В і 20 мА-г. Це забезпечує водіям ємність 1040 Вт·год, що робить його одним з найбільших стандартних акумуляторів для електровелосипедів на ринку сьогодні.
 

Ariel Rider стверджує, що максимальна дальність ходу становить до 121 км, хоча не очікуйте, що побачите щось близько, якщо ви їдете на газі на повній розблокованій швидкості. Цей максимальний діапазон, швидше за все, розраховується для допомоги педалі на менших швидкостях. Незважаючи на це, ця масивна батарея потенційно може забезпечити половину заявленого діапазону при роботі майже на повну потужність, що все одно буде досить вражаючим.
 

Великий розмір батареї означає, що це не одна з тих сексуальних маленьких вбудованих батарей, які можуть сховатися всередині рамки, а натомість їх потрібно прикрутити зверху. Незважаючи на це, конічна конструкція батареї, здається, принаймні частково прикривається рамкою.
 

Ariel Rider Kepler


Інші деталі, які приємно бачити в стандартній комплектації Ariel Rider Kepler - це гідравлічні дискові гальма з 180 мм роторами, вилка 80 мм, передні та задні світлодіодні ліхтарі, 7-швидкісний перемикач Shimano, регульований кермо, кольоровий РК-екран в комплекті, передні та задні крила, а також багажник в комплекті.
 

Компанія ще не оприлюднила цифру ваги велосипеда, але не очікуйте, що він буде легким. Виходячи з технічних характеристик та зовнішнього вигляду вага може бути приблизно 32 кг. Kepler має обмеження ваги в 136 кг, тому принаймні ми знаємо, що він може перевозити серйозний вантаж. До речі, є навіть аксесуари, якщо ви хочете перетворити його в електровелосипед для доставки або кур’єра, який зможе подолати будь-яку міську перешкоду на вашому шляху.
 

Ariel Rider Kepler зараз продається за 1 799 доларів США, що менша від його рекомендованої роздрібної роздрібної ціни в 1 999 доларів.
 

Також є чотири варіанти кольору рами на вибір.

 

 
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.