Переработка камер Schwalbe как яркий пример циркулярной экономики (укр.)

  • 13 апреля 2022 11:32:59
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 331
  • 0

В п’яти європейських країнах велосипедисти можуть здати свої старі велосипедні камери своєму спеціалізованому дилеру замість того, щоб просто викидати їх. Виробник шин Schwalbe переробляє старі камери та використовує цей матеріал для виробництва нових. Це економить велику кількість енергії; кожна нова внутрішня трубка Schwalbe вже містить 20% переробленого вмісту.
 

З моменту запуску програми в 2015 році німецька сімейна компанія вже врятувала понад шість мільйонів трубок від потрапляння на сміттєзвалище завдяки своїй програмі переробки трубок і хоче досягти набагато більше.


Шалені знижки на покришки!
 

Своїми зусиллями з переробки Schwalbe переслідує мету закриття циклу продукції. Старі, використані камери більше не слід викидати, а повинні стати частиною виробництва нових камер і таким чином закрити цикл.
 

Сім років переробки камер
 

Програма була запущена в Німеччині в 2015 році після певного часу підготовки. Перешкода для вступу для всіх дилерів була свідомо низькою: дилери можуть просто запакувати старі камери, які велосипедисти здають, і відправити їх до Швальбе – компанія оплачує поштові витрати. Це стосується велосипедних камер усіх марок.
 

Внутрішні камери збираються на складі Schwalbe в Німеччині та відправляються в контейнері на виробниче підприємство в Індонезії. Там компанія переробляє матеріал на власному подвір’ї. Після вирахування всіх транспортних маршрутів переробка Schwalbe заощаджує загалом 80% енергії порівняно з виробництвом нового бутилу.
 

Переробка камер Schwalbe як яскравий приклад циркулярної економіки

Переробка вже реалізована в п'яти країнах
 

Після пілотного впровадження проекту в Німеччині, Schwalbe поступово розширив систему протягом багатьох років – спочатку в Бельгії та Нідерландах, потім у Великобританії і, нарешті, у Швейцарії в 2021 році. Інші країни повинні послідувати. Минулого року їм також вдалося зібрати найбільшу кількість трубок на сьогоднішній день – понад мільйон. Постійне зростання має продовжуватися – у наступні кілька років програма переробки буде поширена на інші європейські країни та розширена в глобальному масштабі з виходом у Північну Америку, щоб мати можливість переробляти ще більше внутрішніх труб і, таким чином, сировини. Маючи на увазі більші цілі, Schwalbe вже планує наступний великий крок і хоче застосувати цю концепцію і до велосипедних шин. Пілотний проект для цього вже працює кілька місяців.


Взяти участь легко
 

Кожна внутрішня труба Schwalbe на 100% підлягає переробці. Найголовніше для всіх велосипедистів: брати участь легко. Просто здайте свою стару камеру безкоштовно, підтримайте програму переробки та зробіть щось добре: schwalbe.com/en/recycling


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.