Физические и психические преимущества езды на велосипеде

  • 17 апреля 2022 11:00:01
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 497
  • 0
Кожен, хто хоча б раз у житті сів на велосипед, знає, що їзда на велосипеді допомагає почувати себе добре. Але які фактичні цифри стоять за цим відчуттям добробуту? Цього Всесвітнього дня здоров’я Європейська федерація велосипедистів (ECF) детально розглядає деякі переваги їзди на велосипеді для здоров’я.


Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), яка святкує своє 74 - річчя цього Всесвітнього дня здоров’я, настійно рекомендує щотижневі аеробні фізичні навантаження середньої інтенсивності для дорослих, заявляючи, що до п’яти мільйонів смертей на рік можна було б запобігти, якби населення планети було більше. активний.


Катання на велосипеді — це простий спосіб інтегрувати фізичну активність у ваше повсякденне життя та досягти рекомендованої тижневої активності, незалежно від вашого поточного рівня фізичної підготовки.


Велоспорт чудово підходить для щоденних фізичних вправ

 
У зв’язку зі збільшенням кількості ожиріння у всьому світі їзда на велосипеді може бути ефективним і ефективним заходом для схуднення. Дослідження Копенгагенського університету, проведене в 2017 році, показало, що втрата жирової маси за допомогою щоденної їзди на велосипеді на роботу настільки ж ефективна, як і фізичні вправи у фітнес-центрі!


Протягом шести місяців дослідження учасники групи, які їздили на велосипеді для щоденних поїздок, змогли зменшити свою жирову масу на 4,2 кг. Результати були подібними до учасників групи вправ, які зменшили жирову масу на 4,5 кг за допомогою високоінтенсивних вправ у вільний час. За даними Havard Medical School, це не повинно дивувати, оскільки людина вагою близько 70 кг спалює майже 300 калорій під час 30-хвилинної їзди на велосипеді зі швидкістю близько 20 км/год.

 
Фізичні та психічні переваги їзди на велосипеді


Підвищення щоденної активності за допомогою їзди на велосипеді також позитивно впливає на інші випадки серйозних захворювань, які переслідують сучасне суспільство по всьому світу. Серед багатьох інших, велике популяційне дослідження з Великобританії в 2017 році показало, що їзда на роботу на велосипеді пов’язана з меншим ризиком смертності від серцево-судинних захворювань, включаючи серцеві напади та рак.
 

Велоспорт приносить користь психічному здоров’ю

 
Фізичні вправи, як і їзда на велосипеді, також пов’язані з покращенням психічного здоров’я. У перехресному дослідженні 2018 року в США було проаналізовано дані понад 1,2 мільйона дорослих із відповідними фізичними та соціально-демографічними характеристиками. Результати показали, що активні люди мали на 1,49 (43,2%) менше днів, коли вони страждали від поганого психічного здоров’я за останній місяць, ніж люди, які не займалися спортом.


Фізичні вправи знижують тягар розладів психічного здоров’я щонайменше на 11,8% і не більше ніж на 22,3%. Серед інших фізичних навантажень, їзда на велосипеді на 21,6% зменшила навантаження на психічне здоров’я.


Сукупні переваги їзди на велосипеді

 
Дослідники в кінцевому підсумку дійшли висновку, що політика, спрямована на перехід до більш активних способів поїздки на роботу, зокрема велосипедного транспорту (наприклад, більше велосипедної інфраструктури, схем спільного користування велосипедами, схем купівлі велосипедів та збільшення кількості велосипедистів у громадському транспорті), може створити великі можливості для покращення здоров'я населення.


Фактично, ECF підсумував сукупні переваги їзди на велосипеді в звіті «Переваги їзди на велосипеді». За оцінками, рівень їзди на велосипеді пов’язаний з тривалішим і здоровішим життям у Європі та призводить до сукупної вигоди близько 73 мільярдів євро на рік. Ці оцінки були зроблені за допомогою інструменту ВООЗ для економічної оцінки охорони здоров’я для ходьби та їзди на велосипеді, який нещодавно оновлено і тепер застосовний у країнах по всьому світу. 

 

Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.