PentaLock видит способ искоренить кражи велосипедов и создать безопасную среду для велосипедистов (укр.)

  • 06 июня 2022 13:38:35
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 371
  • 0
Технічна компанія PentaLock почала свою роботу як магістерську дисертацію в університеті і перетворилася на успішний бізнес, назавжди знищуючи крадіжки велосипедів. Вони щойно зібрали 1,6 млн євро для попереднього фінансування і тепер більш ніж готові постачати велосипедні замки виробникам велосипедів по всій Європі, починаючи з Нідерландів.


Команда PentaLock тепер може нарешті порадіти тому, що компанія незабаром стане сенсацією на європейському ринку. PentaLock продає виробникам велосипедів, з якими продавці PentaLock були в контакті протягом останніх кількох років. Тепер PentaLock підійшов до того моменту, коли вони охоплюють кінцевих клієнтів своєю інноваційною системою блокування, яка інтегрована в кривошип велосипеда в процесі виробництва.

 

Запобігання крадіжок велосипедів
 

PentaLock має бачення викорінити крадіжки велосипедів і створити безпечне середовище для велосипедистів. Велосипеди, оснащені розумним замком PentaLock, захищені від крадіжки велосипеда, який діє як електронний іммобілайзер, з’єднуючи всю електричну систему із замком і, таким чином, повністю відключаючи двигун, контролер, дисплей тощо після активації електровелосипеда. 
 

Якщо залишити велосипед більше ніж на 30 секунд, замок автоматично активується та заблокується, і він автоматично розблокується, коли власник велосипеда повернеться. PentaLock багато в чому працює так само, як і класичний автомобільний замок, тому він також оснащений відлякувачем, який видає шум до +100 децибел, якщо хтось намагається вкрасти велосипед.


Запуск у Нідерландах


Для запуску голландський ринок першим отримає велосипеди з інтегрованим PentaLock. Це відбувається в партнерстві з Watt Mobility, яка виявилася одним з найбільш інноваційних виробників велосипедів в Європі, як коментує Норуп: «Ми були дуже задоволені нашою співпрацею з Watt Fietsen, і ми дуже раді, що маємо можливість запустити PentaLock у Нідерландах у співпраці з ними».
 

Крім того, кілька данців також мали можливість попередньо замовити популярний міський електровелосипед: «Ми хотіли, щоб датчани також мали можливість отримати велосипед із PentaLock як одні з перших. Ми дуже раді, що це стало можливістю, і ми з нетерпінням чекаємо їх на данських вулицях».
 

Якщо залишити велосипед більше ніж на 30 секунд, замок автоматично активується та заблокується

 

Якщо залишити велосипед більше ніж на 30 секунд, замок автоматично активується та заблокується, і він автоматично розблокується, коли власник велосипеда повернеться. PentaLock багато в чому працює так само, як і класичний автомобільний замок, тому він також оснащений відлякувачем, який видає шум до +100 децибел, якщо хтось намагається вкрасти велосипед.
 

Запуск у Нідерландах
 

Для запуску голландський ринок першим отримає велосипеди з інтегрованим PentaLock. Це відбувається в партнерстві з Watt Mobility, яка виявилася одним з найбільш інноваційних виробників велосипедів в Європі, як коментує Норуп : «Ми були дуже задоволені нашою співпрацею з Watt Fietsen, і ми дуже раді, що маємо можливість запустити PentaLock у Нідерландах у співпраці з ними».


Крім того, кілька данців також мали можливість попередньо замовити популярний міський електронний велосипед: «Ми хотіли, щоб датчани також мали можливість отримати велосипед із PentaLock як одні з перших. Ми дуже раді, що це стало можливістю, і ми з нетерпінням чекаємо їх на данських вулицях».
 

Одним з основних моментів PentaLock у 2021 році став Eurobike

 
Одним з основних моментів PentaLock у 2021 році став Eurobike.

Участь у євробайку
 

Одним з основних моментів PentaLock у 2021 році став Eurobike. PentaLock викликав величезний інтерес і сподівається привернути таку ж увагу цього року. Еміль Норуп коментує: «Я не смів сподіватися на інтерес, який ми отримали. Але зараз у мене дуже великі надії, і вже почали надходити багато запитів на зустріч від кількох виробників велосипедів. Вони бачать, що ми можемо збільшити цінність їхніх продуктів, і дуже хотіли б почути про можливості PentaLock».


PentaLock буде розташований на стенді E24 в зоні 9.1, і ще є місце для запису на зустріч.


Збільшення масштабу
 

У травні 2022 року PentaLock зміг завершити свій третій раунд фінансування з кількома талановитими датськими інвесторами: «Ми запустили PentaLock з баченням назавжди зупинити крадіжку велосипедів, і, на щастя, є інші, які хочуть приєднатися до цієї подорожі! Ми дуже вдячні за це». Зазначає Еміль Норуп.
 
Ми почали з бачення зупинити крадіжку велосипедів назавжди, і, на щастя, є інші, які хочуть приєднатися до цієї подорожі

Це також означає, що PentaLock готовий до розширення. І в продажах, і у виробництві, і не в останню чергу в співробітниках. Влітку 2022 року PentaLock найматиме більше співробітників для виконання функцій у сфері продажів, HR та розвитку відповідно.
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.