Англия: врачи общей практики назначают ходьбу и езду на велосипеде, чтобы облегчить нагрузку (укр.)

  • 30 августа 2022 10:45:34
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 771
  • 0

Терапевти по всій Англії призначатимуть пацієнтам піші прогулянки або поїздки на велосипеді для покращення психічного та фізичного здоров’я та, щоб зменшити навантаження на Нацслужбу охорони здоров’я країни.


Такий експеримент, вартістю 12,7 млн фунтів стерлінгів, розпочнеться цього року під патронатом Міністерства транспорту. Він є частиною проєкту «соціальних призначень», який включає немедичні заходи для покращення здоров’я, зокрема й читання.


Ідея зосереджена саме на стимулюванні активних подорожей, її реалізація здійснюватиметься в 11 регіонах країни. У рамках випробування безкоштовно надаватимуть велосипеди, та створять окремі групи, які включатимуть активності для фізичного та психічного здоров’я.  


Раніше уряд країни закликав фінансувати діяльність, засновану на читанні, щоб подолати самотність. Опитування понад 1 600 дорослих, проведене благодійною організацією The Reader, показало, що 75% тих, хто регулярно читає, вважають, що читання позитивно впливає на їхнє психічне здоров’я.


​Нагадаємо, у 2020 році у Великій Британії створили новий державний контрольний орган, який займається виключно промоцією велосипедного і пішохідного руху та облаштуванням відповідної інфраструктури.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.