Yamaha запускает значительно меньший и более легкий многоцелевой центральный двигатель для электровелосипедов (укр.)

  • 13 сентября 2022 13:30:56
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 472
  • 0

Yamaha має новий середній двигун – PWseries S2. Компактний агрегат важить 2,85 кг – на 16 відсотків менше, ніж його попередник, PWseries ST – і також на 20 відсотків менший, але фірма каже, що він все одно матиме вищий крутний момент (75 Нм).
 

Приблизно в цей час минулого року компанія Yamaha представила новий топовий середній двигун PW-X3. PW-S2 знаходиться нижче цього в діапазоні. Він представлений як «багатоцільовий» двигун, який підходить для їзди на відпочинку, поїздок на роботу, походів і турів, а також для їзди гірськими стежками.
 

Основною перевагою є його співвідношення крутного моменту до ваги, хоча менший розмір також має забезпечити більшу гнучкість конструкції рами. Yamaha припускає, що менша довжина ланцюга потенційно може збільшити загальну жорсткість, але це, ймовірно, більше естетична річ. Менший двигун повинен забезпечити більш гарний вигляд.
 

Двигун також відкриває автоматичний режим підтримки Yamaha, який вибере потрібну кількість допомоги залежно від умов їзди. Як ви можете собі уявити, це охоплює такі сценарії, як відправлення в дорогу та підйом по схилу, але, здається, є припущення, що він також враховуватиме зустрічний вітер.
 

На початку цього року Yamaha оголосила про плани випустити три власні електровелосипеди, а також кілька інших легких електромобілів . Ви також можете очікувати, що PW-S2 з’явиться на майбутніх 2023 велосипедах інших брендів.

 

Yamaha запускає значно менший і легший багатоцільовий центральний двигун для електровелосипедів
 

Фото, джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.