В Германии открыта новая фабрика по производству электровелосипедов (укр.)

  • 22 сентября 2022 10:15:27
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 409
  • 0

Виробництво було розпочато ще в березні цього року, але минулого четверга, 15 вересня, Pon.Bike відсвяткувала офіційне відкриття нового заводу Kalkhoff. На території фабрики площею понад 28 000 квадратних метрів поруч зі складом, побудованим у 2016 році, розташовано ультрасучасне складальне та фарбувальне приміщення.


Компанія Kalkhoff має міцні зв’язки з містом Клоппенбург та його околицями. Він виробляє велосипеди в Клоппенбурзі з 1919 року. «Ми вирішили продовжити виробництво тут завдяки тісним зв’язкам брендів із регіоном та іміджу якості «Зроблено в Німеччині», — підтверджує генеральний менеджер Kalkhoff Вольфганг Вільдеманн.


Ємність
 

Після завершення будівництва заводів Kalkhoff тепер в Екопарку біля Клоппенбурга є сучасне підприємство з виробництва велосипедів. Робочі процеси оптимізовано таким чином, що щорічно можна виробляти до 400 000 електровелосипедів. Нова інтегрована система SAP забезпечує ефективність у всьому ланцюжку створення вартості. З новою фабрикою Kalkhoff хоче задати тенденцію щодо умов праці та культури: функціональне робоче обладнання та меблі, які забезпечують ергономічну роботу в адміністративних, розробних та виробничих зонах.
 

На фабриці разом з офісами працює понад 900 осіб. На додаток до попереднього заводу в Клоппенбурзі, який наразі ліквідується, компанія також керує фірмовим офісом Focus Bikes у Штутгарті, Німеччина.
 

Завод Gazelle у Дірені, Нідерланди, який також є частиною групи PonBike і який було відкрито в червні 2015 року, послужив схемою для цього нового Kalkhoff. Згодом наступна велосипедна фабрика Pon.Bike, яку зараз будують у Литві, також матиме подібне планування та виробничий потік.
 

Нова фабрика в Емстеку має добре продуманий потік товарів, включаючи повністю обладнану фарбувальну установку, нарешті живить три складальні лінії, кожна з яких має 27 робочих станцій і час такту 90 секунд. Тим не менш, вся збірка все ще виконується вручну, за винятком колесобудівної техніки Holland Mechanics. Pon.Bike ще не зробив крок до роботизації виробництва, хоча фабрика була названа найсучаснішою.


Електричні велосипеди важливі для Kalkhoff

 

Поточний асортимент продукції Kalkhoff включає лише трекінгові, міські та всюдихідні електровелосипеди, а не звичайні велосипеди. Це показує, наскільки важливі електровелосипеди для цього традиційного німецького бренду, і на даний момент немає впевненості, чи Kalkhoff коли-небудь виведе на ринок звичайні велосипеди. Основними ринками Kalkhoff є Німеччина, Австрія, Швейцарія, країни Бенілюксу та Франція. У найближчому майбутньому основними ринками зростання для німецької компанії є Данія, Великобританія, Норвегія, Італія та Австралія.Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.