Подойдут ли новые Pixel Watch от Google для велосипедистов? (укр.)

  • 13 октября 2022 11:30:36
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 340
  • 0

Google щойно випустив свій останній продукт, Google Pixel Watch. Фактично, це перший розумний годинник, повністю розроблений Google.
 

Це досить компактний пристрій із діаметром 41 мм, куполоподібним круглим дизайном, сенсорним екраном, склом Gorilla Glass і постійно ввімкненим екраном Amoled. Google заявляє про 24 години автономної роботи.

Важливо для велосипедистів те, що він містить функції моніторингу стану здоров’я від Fitbit, тепер дочірньої компанії Google.

Чи підійдуть годинник Google Pixel Watch для велосипедистів?

Давайте детальніше розглянемо функції, які з’явилися після запуску Pixel Watch.

По-перше, як і багато інших найкращих велосипедних годинників , Google Pixel Watch містить широкий спектр функцій моніторингу здоров’я та активності, а також карти та навігацію.

Для більшої частини цього вам знадобиться підключення BLE (Bluetooth) до вашого телефону Android із нижчою версією, хоча модель з вищою специфікацією має вбудоване власне підключення до мережі LTE і може працювати незалежно від вашого телефону. 

Google пропонує шестимісячну безкоштовну підписку на Fitbit Premium, що дає вам доступ до додаткової аналітики, хоча вам доведеться заплатити за це після безкоштовного періоду, щоб отримати повну функцію моніторингу фізичної форми.


Відстеження здоров'я
 

Fitbit спеціалізується на відстеженні стану здоров’я, тому не дивно, що багато цієї функції знайшли свій шлях до Google Pixel Watch.

Google каже, що новий годинник включає в себе найточніший пульсометр Fitbit на сьогоднішній день (проте, це все ще оптичний HRM) і може відстежувати ваш час у зонах тренувань у 40 різних типах тренувань, включаючи їзду на велосипеді, і що він автоматично визначає, коли ви починаєте тренуватися. 

Google Pixel Watch відстежуватиме ваш пульс у стані спокою. Поки ви спите, він також відстежуватиме частоту дихання та варіабельність частоти серцевих скорочень , а також оцінюватиме час глибокого, легкого та швидкого сну.

Ви можете проаналізувати дані в додатку Fitbit для виявлення тенденцій, що може бути корисним, щоб визначити, чи ви перетренуєтеся . Як і в Apple Watch, тут є вбудований додаток ЕКГ і моніторинг оксигенації крові.

У додатку Fitbit Premium є моніторинг стресу, який також потенційно може додати глибини вашій активності та відстеження відновлення.

Fitbit Premium також дає вам «оцінку щоденної готовності», яка вказує, чи потрібно вам відновитися чи можете виконувати більше вправ. Google обіцяє вам оцінки VO2

Max , щоб ви могли відстежувати свій рівень фізичної підготовки та тенденції з часом.
 

Виявлення падіння потенційно корисне для велосипедистів.


Виявлення падіння потенційно корисне для велосипедистів.

 

Google каже, що додасть функцію виявлення падіння в Pixel Watch, яка визначить, чи потрапили ви в аварію, і попередить призначених контактів або служби екстреної допомоги.

Це функція, яку пропонують багато найкращих велосипедних комп’ютерів і велосипедних додатків , а також технології, зокрема детектор зіткнень ANGi від Specialized .


Карти та навігація
 

Google каже, що Pixel Watch показуватиме карти та надасть вам покрокову навігацію.

З огляду на екранні зображення Google реалізація виглядає досить простою з точки зору рівня деталізації та, здається, не містить назв вулиць, але виглядає так, ніби вона буде зрозумілою та легкою для базової навігації. Як це перекладається на їзду, ми повинні будемо побачити. 


Незважаючи на те, що карти та навігація виглядають простими, слідувати ними має бути легко.

 

Незважаючи на те, що карти та навігація виглядають простими, слідувати ними має бути легко.
 

Pixel Watch має вбудований GPS, тому ви можете відстежувати свою діяльність, не беручи з собою телефон.

Також є вбудований Google Assistant, який дозволяє вказувати годиннику, куди ви хочете йти, і отримувати маршрути. Ви також можете відповідати на текстові та електронні листи, а також переглядати свій календар.
 

Нарешті, Google Pixel Watch містить Google Wallet, тож ви можете оплатити тістечко через Google Pay на зупинці в кафе посеред поїздки, залишивши готівку та кредитні картки.
 

Підсумок для велосипедистів
 

Виходячи з того, що ми знаємо на момент запуску, Google Pixel Watch пропонує широкий набір базових функцій, які потенційно корисні, щоб стежити за тим, як ви їздите, де ви були та як дістатися до місця призначення.

Показники здоров’я та фітнесу можуть бути корисними для моніторингу вашого прогресу та періодичності тренувань, особливо якщо ви любите займатися спортом поза велосипедом.

Але, як і Apple Watch, це розумний годинник загального призначення. Як і у випадку з будь -яким іншим порівнянням розумного годинника та велокомп’ютера , на папері він не настільки орієнтований на конкретні потреби велосипедистів як спеціальний пристрій.
 

Моделі та ціни Google Pixel Watch
 

Хоча Google Pixel Watch із вищими специфікаціями має власне підключення до мережі, вам знадобиться телефон, щоб отримати найкраще від моделі з нижчою специфікацією.

На момент запуску Google Pixel Watch буде доступний у двох моделях.
 

Модель із нижчою специфікацією має підключення Bluetooth і Wi-Fi і коштує 339 фунтів стерлінгів, тоді як версія з вищою специфікацією додає 4G LTE, що дозволяє вам залишити свій телефон і залишатися на зв’язку. Його ціна становить £379.


Останні пропозиції:

Amazon: £339,00

Ebay: £369,98

За матеріалами

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.