Поддержите петицию назвать одну из улиц Днепра в честь активиста и Героя Максима Семенова.

  • 21 октября 2022 10:43:33
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 206
  • 0

UAvelo підтримує петицію назвати одну з вулиць Дніпра на честь активіста та Героя Максима Семенова. Просимо долучитися всіх небайдужих.


Хто такий Максим Семенов?
 

Дніпрянин, активіст та Герой. Він започаткував, а потім і очолив у Дніпрі Асоціацію екстремальних видів спорту та Асоціацію велосипедистів.


Якими заходами займався Максим Семенов? (це ще не всі)
 

Всеукраїнська зустріч хайлайнерів «Dnipro Highline Meeting 2019», «Big Waterjump Contest DAES», «UCRAZYANS» Фестиваль соціальних ініціатив 2018, Кубок «Каравану» з вуличних танців, Кубок «Каравану» зі скейт-кросу, Національний рекорд України з хайлайну, Фестивалі спортивного туризму, «Велодень», «Dnepr Extreme Open», «Dnepr Rover Fest», «День Невесомости», «World Youth Day 2015», Фінал Кубка України з міні-даунхілу, Орільська «Еко-естафета», Уроки екстремального спорту для вихованців дитячих будинків, Проєкт «Велошкола».


Також він брав участь у проєктуванні та будівництві першого громадського скейт-парку у Дніпрі, першого памп-треку, першого паркур-майданчику зі скеледромом. А також був серед ініціаторів та членів робочої групи з розроблення проєкту програми розвитку велосипедної інфраструктури Дніпра на 2016-2022 роки.


Максим Семенов загинув у травні 2022 року. Він пішов боронити нас у 25-ту окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду. Перебуваючи на передовій Донецького напрямку, дніпрянин поліг через розірвану міну.


Ми маємо віддати шану Героєві, який у Дніпрі стояв за здорове життя та розвиток спорту, а на передовій – за наші життя та волю.


Долучитися можна за посиланням:
 

https://petition.e-dem.ua/dnipropet.../Petition/View/1737...


Більше про життя Героя можна почитати тут:
 

https://kustdnipro.com/maksym-semenov/

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.