Барселона начала предлагать зарядку электровелосипедов, используя электроэнергию, полученную от системы метро

  • 21 октября 2022 12:04:02
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 211
  • 0

Оператор громадського транспорту Барселони, Transports Metropolitans de Barcelona (TMB), почав пропонувати зарядку електровелосипедів, використовуючи електроенергію, отриману від поїздів метро. Проект Metrolinera – це спроба використати енергію, яка інакше була б втрачена.
 

Нещодавно було запущено пілотний проект на станції Ciutadella-Vila Olímpica, де біля входу в зоопарк було встановлено дев’ять модульних шафок для зарядки.
 

Ці акумуляторні шафки, надані фірмою під назвою MyLock, забезпечують засоби для підзарядки, використовуючи енергію, що виробляється під час гальмування поїздів.
 

Зараз студенти з Університету Помпеу Фабра, який знаходиться поруч зі станцією, безкоштовно тестують послугу. Широкій громадськості також надається доступ із початковою 50-відсотковою знижкою.
 

Ці акції закінчуються 24 жовтня, хоча учасники програми лояльності TMB із гучною назвою JoTMBé все ще зможуть отримати 50-відсоткову знижку з цього моменту.

 

 

Ініціатива виникла в результаті підприємницького виклику, коли TMB запропонувала своїм співробітникам створити станцію майбутнього.
 

Президент TMB Лайя Бонет сказала, що послуга допоможе тим, хто поєднує громадський транспорт із «продуктами особистої мобільності, такими як електроскутери», під час подорожей містом.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.