Bosch выпускает ограниченную серию двигателей для гонок на электрических горных велосипедах

  • 23 октября 2022 11:35:44
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 181
  • 0

Випущений у 2014 році Bosch Performance Line CX був першим двигуном для електровелосипедів, спеціально розробленим для електричних гірських велосипедів.
 

Остання інкарнація йде далі з новим «режимом перегонів», за допомогою якого райдери можуть швидше отримати максимальну підтримку.
 

Вони також налаштували Extended Boost. Цю функцію режиму eMTB, який дає райдерам короткий удар потужності, щоб подолати такі перешкоди, як каміння, коріння або сходинки, було трохи розширено. (Тож це тепер Extended Extended Boost? Extra Extended Boost? Hyper-Extended?)

Bosch запускає функцію розблокування без доступу, оскільки вона додає більше функцій смартфона
 

Існує також функція Hill Hold, яка має запобігти ненавмисному відкату на крутих підйомах.


Ця вага 2,75 кг робить систему Performance Line CX Race Limited Edition найлегшою в асортименті Bosch, що забезпечує очевидні переваги для керування на трасах і спусках. Він все ще має потужний ефект, пропонуючи до 85 Нм крутного моменту. У Bosch кажуть, що він забезпечить «вибухову» підтримку навіть при частоті обертання понад 120 об/хв.
 

Клаус Флейшер, генеральний директор Bosch eBike Systems, сказав: «Як пристрасний гонщик eMTB, я дуже добре знаю біль, зусилля та хвилювання трейлу. Ось чому я особливо пишаюся тим, що наша технологія дозволяє спортсменам змагатися ще успішніше. Сектор eMTB стає все більш професійним у всьому світі, і ми активно підтримуємо цей розвиток».
 

Bosch випускає обмежену серію двигунів для гонок на електричних гірських велосипедах

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.