Водители должны приветствовать велосипедные дорожки

  • 23 октября 2022 16:55:19
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 228
  • 0

Президент найбільшої автомобільної організації Великої Британії, АА, каже, що водії повинні вітати велосипедні доріжки, тому що, заохочуючи людей виходити з автомобілів і сідати на велосипеди для повсякденних поїздок, вони допомагають покращити рух транспорту та зменшити затори.
 

Едмунд Кінг також закликав уряд захистити активне фінансування подорожей від того, щоб не стати жертвою широко очікуваних скорочень витрат у бюджеті, яке має відбутися наприкінці цього місяця.
 

«Незважаючи на те, що ми є автомобілебудівною організацією, це не означає, що вам потрібно постійно користуватися своїм двигуном», — пояснив Кінг.
 

«Поїздки на відстань менше півтори милі є в багатьох відношеннях найдорожчим способом користування автомобілем, – сказав він, – тому що ваша машина не прогріта, ви їдете лише на коротку відстань, і вам потрібно платити, щоб парк».
 

Дослідження, проведене АА, показало, що під час карантину через коронавірус зниження рівня автомобільного трафіку на 5–10 відсотків було найкращою точкою для забезпечення його вільного проходження, а не застрягання водіїв у пробках.

«Це не обов’язково має бути величезне скорочення, але воно може мати велике значення», — сказав Кінг.
 

Раніше він говорив про те, як людям слід використовувати найбільш підходящий спосіб пересування під час подорожі, яку вони вирушають, будь то автомобіль, громадський транспорт, їзда на велосипеді чи пішки – або поєднання різних видів транспорту, якщо цього вимагає поїздка.
 

Кінг також закликав покінчити з тим, що він назвав менталітетом «двох племен», який часто розглядає велосипедистів і автомобілістів як абсолютно окремі групи, тоді як насправді багато людей і керують автомобілями, і їздять на велосипедах.
 

Водії повинні вітати велосипедні доріжки


Незважаючи на те, що кожен п’ятий член АА регулярно їздить на велосипеді, організація каже, що заохочувалося б більше робити це, якби була безпечніша інфраструктура, причому близько половини стверджують, що намагатимуться замінити принаймні одну поїздку на автомобілі на велосипеді.
 

АА додала свій голос до активістів, зокрема благодійної організації Cycling UK, закликаючи уряд не скорочувати фінансування активних подорожей.
 

Кінг сказав: «Є зобов’язання щодо витрат на пішохідні та велосипедні прогулянки, і ми не вважаємо, що вони повинні скорочувати їх. Це було б недалекоглядно, особливо в цей час в економіці», – додав він.
 

На початку минулого року, коли Велика Британія вийшла з карантину, Кінг закликав людей переглянути свої звички подорожувати, оскільки життя повертається до певної подоби нормальності, закликаючи їх замінити поїздки на автомобілі активними засобами пересування, де це можливо.

Джерело  Daily Telegraph

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.