Yamaha разработала три новых электровелосипеда «собственного бренда» (укр.)

  • 26 октября 2022 08:04:12
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 171
  • 0

На початку цього року Yamaha пообіцяла, що в найближчі місяці випустить «багато нових моделей» електричних двоколісних велосипедів. Початкова лінійка складалася з трьох електровелосипедів, двох електричних мопедів і швидкісного велосипеда. Тепер є деталі трьох електровелосипедів, які, як ви можете собі уявити, створені на основі власних приводів фірми серії PW.
 

Yamaha продавала повні електровелосипеди в Японії та США протягом кількох років, але досі обмежувалася лише двигунами в Європі.
 

Приблизно в цей час минулого року був представлений його найкращий середній двигун, PW-X3 , і з тих пір додано значно менший і легший середній двигун ( PW-S2 ), призначений для «багатоцільового використання». верхова їзда.
 

Ці системи вже використовуються багатьма виробниками електровелосипедів, але Yamaha хоче сама взяти участь у цьому. Тому придумала гібридний електровелосипед CrossCore RC; MORO 07 eMTB; і електричний гравійний велосипед Wabash RT.
 

Yamaha CrossCore RC
 

У CrossCore RC використовується двигун PW-ST, який здатний виробляти крутний момент 70 Нм. У поєднанні з батареєю ємністю 500 Вт-год і 9-швидкісною коробкою передач Shimano створюється міцний і досить простий міський електровелосипед.
 

Yamaha також розробила ряд додаткових аксесуарів для трекінгу, щоб підвищити універсальність велосипеда. Немає жодних подробиць про те, що це насправді, але на супровідному зображенні на них зображено стійку та бризковик. Це може бути або не повний діапазон.

 

Yamaha Wabash RT
 

Wabash RT має той самий двигун і вбудовану батарею такого ж розміру, але з 11-швидкісною передачею Shimano GRX.
 

Шанувальники Zoolander будуть раді почути, що він доступний лише в одному кольорі – Blue Steel.
 

Yamaha MORO 07
 

Нарешті, MORO 07 оснащено найновішим приводом Yamaha PW-X3, який здатний розвивати крутний момент до 85 Нм, і знову ж таки з вбудованою батареєю на 500 Вт-год.

 

Рама, натхненна моделями деяких мотоциклів Yamaha, має подвійну верхню та нижню труби. Також має повну підвіску RockShox, трансмісію Shimano XT 1x12 і гальма Magura MT5.

 

Велосипеди будуть доступні на окремих європейських ринках пізніше цього року. Ціни уточнюються.


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.