Renault Trucks собирает и продает электровелосипеды (укр.)

  • 01 ноября 2022 11:47:02
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 175
  • 0

Франція. Щоб прискорити виробництво та розповсюдження електричних вантажних велосипедів Kleuster Freegônes, компанія співпрацює з Renault Trucks. Виробник поступово електрифікує свій модельний ряд транспортних засобів для клієнтів, які працюють у містах, і вантажні велосипеди є важливим кроком у доставці «останньої милі».
 

Протягом багатьох років автомобільна промисловість зміцнювала свої позиції в секторі електровелосипедів і вантажних велосипедів завдяки придбанню виробників трансмісії, інтеграції дистрибуції, комбінованим концепціям виставок, презентаціям вантажних велосипедів і тепер рішенням Renault почати виробництво та дистрибуція вантажних велосипедів.


Транспорт майбутнього в містах
 

Вантажні велосипеди Kleuster збиратимуть на заводі Renault Trucks у Венісьє та розповсюджуватимуть через європейську мережу виробника. Зростання екологічної обізнаності змусило багато міст вирішити розширити зони з низьким рівнем викидів, у той час як попит на доставку «останньої милі» стрімко зростає. За словами Renault Trucks, за гнучким транспортом, очевидно, майбутнє в містах.
 

«Об’єднуючи зусилля з Kleuster, ми ділимося нашим досвідом, промисловою інфраструктурою та великомасштабними виробничими потужностями», — йдеться у заяві Renault Trucks, яка входить до Volvo Group, про початок виробництва вантажних мотоциклів. Збірка та логістика Freegônes переїхали в будівлю площею 2100 квадратних метрів на давньому заводі Renault Trucks у Венісьє.


П'ятикратне збільшення виробництва
 

Прогноз ринку дуже позитивний, дивлячись на потужність. Щоб задовольнити зростаючий попит, Renault Trucks вже створила виробничу команду з близько десятка людей. У дуже короткостроковій перспективі виробничі потужності зростуть у п’ять разів порівняно з 2022 роком. «Це партнерство відображає наше бажання зміцнити позиції в міській логістиці та підготувати наші заводи до нових видів діяльності, орієнтованих на майбутнє», — заявили в Renault Truck.
 

Kleuster's Freegônes — це зріла концепція продукту, розроблена в результаті років досліджень і адаптацій на основі відгуків. Майже 200 Freegône були випущені в дорогу по всій Франції, деякі протягом більше 7 років.
 

Існуюча європейська мережа
 

Окрім виробництва, співпраця також стосується розповсюдження циклологістичного рішення через загальноєвропейську мережу Renault Trucks. «Вантажні електровелосипеди можуть бути чудовим вибором для клієнтів у міських умовах, яким потрібен доступ до зон з нульовими викидами. Завдяки цьому партнерству з Kleuster Renault Trucks виділяється та бере на себе лідерство в пропонуванні ще кращих рішень для наших нинішніх і майбутніх клієнтів», – говорить Бруно Блін, президент Renault Trucks.
 

 

Renault Trucks збирає та розповсюджує електровелосипеди


«Renault Trucks — наш ідеальний партнер, — каже Жерар Тету, засновник і генеральний директор Kleuster.
 

«Обидві компанії прагнуть забезпечити найкращі можливі рішення для міської мобільності в дуже густонаселених середовищах. Жерар Тету заснував компанію Kleuster у 2012 році в Ліоні, Франція, щоб запропонувати надійний, стійкий і прибутковий робочий інструмент професіоналам, які працюють у міських районах з високою щільністю населення. У 2020 році Kleuster приєднався до групи Jean Lain Mobilités, яка входить до 20 найкращих автомобільних дистриб’юторських груп.Фото Клейстер

Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.