Встречайте полноприводный электровелосипед Hummer EV с парой двигателей-концентраторов (видео)!

  • 02 ноября 2022 11:37:06
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 320
  • 0

Надзвичайно надмірний GMC HUMMER EV відомий як «супервантажівка», і тепер автовиробник анонсує «супер електровелосипед», який буде супроводжувати його. Нещодавно представлений повнопривідний GMC HUMMER EV EBIKE буде супутнім транспортним засобом для масивної електричної вантажівки.

 

Новий електровелосипед GMC HUMMER EV — це електричний байк з товстими шинами, оснащений парою двигунів Bafang з 160 Нм крутного моменту (або (80 Нм кожен), що забезпечує повний привід. Редуктор поставляється Shimano.
 

Кожен двигун має 750 Вт безперервної та 1200 Вт пікової потужності, тобто велосипед видає 2,4 кВт потужності на повному приводі. Це дозволяє йому розвивати швидкість до 45 км/год.
 

Hummer EV bike (велосипед)
 

Велосипед також оснащений парою чотирипоршневих гідравлічних дискових гальм, які повертають його до розумних швидкостей. Батарея ємністю максимум 1 кВт/год забезпечить ці енергоємні двигуни, а батарею можна знімати для заряджання електровелосипеда.
 

Для тих, хто веде рахунок, це означає, що GMC HUMMER EV матиме в 200 разів більший акумулятор, ніж GMC HUMMER EV FULL WHEEL DRIVE EBIKE.


Чотириколісна версія за ціною близько 113 000 доларів також приблизно у 28 разів дорожча за свого двоколісного супутника за 3 999 доларів.
 

GMC матиме доступ до електровелосипедів у своїх дилерських центрах, але також запропонує електровелосипед безпосередньо споживачеві для онлайн-замовлення.


Hummer EV bike (велосипед)
 

Незважаючи на повний привід електровелосипеда з дроселем і педаллю, насправді є три режими приводу, які дозволяють водіям вимикати один із двигунів.


Круїзний режим включає тільки задній двигун. Режим тяги задіює лише передній двигун (його слід назвати за іронією долі, залежно від того, як швидко ви почнете обертати цю передню шину на сипучій місцевості). Адреналіновий режим запускає обидва двигуни одночасно для справжнього повного приводу.
 

Як ви могли здогадатися, байк насправді не був розроблений GMC. Натомість компанія співпрацює з брендом електровелосипедів, відомим як Recon Power Bikes.


Як пояснив директор з маркетингу GMC Річ Латек:
 

GMC із задоволенням співпрацює з Recon у розробці GMC HUMMER EV AWD Ebike. Завдяки дизайну та натхненню, взятому безпосередньо з супервантажівки GMC HUMMER EV, цей електровелосипед ще більше розширює можливості клієнта досліджувати різноманітні бездоріжжя – як в автомобілі, так і на велосипеді.


Президент Recon Джефф Фьюз додав:
 

Команда Recon дуже рада бути офіційно ліцензованим партнером з виробництва GMC HUMMER EV AWD Ebike. Для нас велика честь бути партнером GMC у створенні цього унікального повнопривідного електровелосипеда світового класу, який відповідає неперевершеній репутації HUMMER EV як лідера позашляхових пригод на електромобілів.


Попередні замовлення тепер відкриті для всіх, хто втратив шанс отримати ранній електричний HUMMER, але хто не хоче зробити ту ж помилку з версією електровелосипеда.
 

 
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.