Mioo – программа, которая предлагает профессиональное обслуживание велосипедов с помощью телефона

  • 04 ноября 2022 08:17:42
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 142
  • 0

Mioo, програма, яка пропонує професійне обслуговування велосипедів за допомогою телефону, націлена на розширення в Європі. Шведська компанія має амбітні плани подвоїти зростання за три роки та вийти на п’ять нових ринків. Першою на горизонті є Німеччина.
 

З 2019 року Mioo полегшує велосипедистам ремонт, перевірку та підготовку до поїздки. «Тепер ми хочемо задовольнити зростаючий попит на обслуговування велосипедів у великих містах Європи», — каже Томас Ґронквіст, колишній велогонщик і генеральний директор Mioo.
 

Додаток Mioo з’єднує велосипедистів, які потребують обслуговування, з місцевими велосипедними експертами, яких також називають BikeBuddies. Після успішного запуску в Швеції та Великобританії Mioo тепер готова вийти на німецький ринок.


Зростає попит на послуги
 

«Ринок Mioo росте як божевільний, не в останню чергу, коли світ потребує переходу до екологічних міст. Після пандемії кількість велосипедних поїздок у великих містах зросла, а отже, і попит на велосипедні послуги, не в останню чергу в Німеччині, велосипедній країні, яка зростає. Ми вже підписали контракт з одним із найбільших електронних роздрібних продавців Німеччини, і ще до запуску ми отримали 400 із 600 BikeBuddies», — каже Томас Грьонквіст.
 

У майбутньому основна увага буде зосереджена на створенні Mioo в електронній комерції, запуску послуги як доповнення через великих гравців електронної комерції. «Потенціал величезний і зміцнюючись у Європі, ми можемо охопити ще більше велосипедистів і збільшити нашу спільноту», — продовжує Ґронквіст.


Новий раунд фінансування на картки
 

Початково орієнтуючись на розвиток, компанія заявляє, що вже через два роки стала прибутковою. Mioo незабаром відкриє новий раунд фінансування з метою пошуку інвестицій для задоволення зростаючого інтересу до Європи. Метою є продовження європейського становлення в семи країнах протягом трьох років.
 

«Ми будемо подвоїти щорічне зростання та досягнемо 1 мільйона користувачів у Європі. Люди хочуть вибрати велосипед; їх потрібно трохи підштовхнути на цьому шляху. Я з нетерпінням чекаю відкриття Mioo на кількох ринках і посилення пропозиції через електронну комерцію», – підсумовує Грьонквіст.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.