Бывший владелец команды Олег Тиньков отказался от российского гражданства

  • 04 ноября 2022 08:54:11
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 152
  • 0

Колишній власник команди WorldTour Олег Тіньков вирішив розлучитися з російським громадянством на тлі війни в Україні. 
 

«Я прийняв рішення вийти з російського громадянства», — написав банкір-мільярдер в Instagram у понеділок. «Я не можу і не буду асоціюватися з фашистською країною, яка розв'язала війну зі своїм мирним сусідом і щодня вбиває невинних людей».
 

Повідомлення супроводжувалося зображенням довідки Тинькова про припинення російського громадянства.  
 

«Я сподіваюся, що більше відомих російських бізнесменів підуть за мною, тому це послабить режим Путіна та його економіку, і зрештою призведе до поразки», – продовжив він.
 

Раніше сьогодні Тіньков поділився іншим постом в Instagram, в якому заявив, що його початкове повідомлення «таємничим чином зникло», а потім знову висловив свою критику на адресу президента Володимира Путіна. 
 

У квітні, будучи внесеним до санкційного списку Великобританії, Тіньков засудив російське вторгнення в Україну як «божевільну війну», заявивши, що 90% росіян були проти військових дій Кремля. Незабаром після своїх заяв банківський магнат заявив, що продав свої 35% акцій у Тінькофф Банку, який він заснував у 2006 році, і переховувався.  
 

У своєму другому пості в Instagram Тиньков окреслив намір звернутися за юридичною допомогою щодо зміни назви свого банку. «Я ненавиджу, коли мій бренд/назва асоціюється з банком, який співпрацює з вбивцями та кров’ю», — написав він. 
 

Тіньков увійшов у світ велоспорту в 2005 році, коли створив свою команду Tinkoff Restaurants, що складається з членів російської збірної з велоспорту на треку. 
 

У 2013 році він придбав команду Saxo-Bank Б'ярне Ріса, будучи одним із спонсорів команди з минулого літа. На початку нового сезону команда отримала назву «Тінькофф-Саксо», увібравши назву банку Тинькова. 

 

Колишній власник команди Олег Тіньков відмовився від російського громадянства

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.