В Париже начали использовать экологичный велосипед-катафалк (видео)

  • 07 ноября 2022 12:48:41
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 116
  • 0
Про це повідомляє Momentum Mag.

Такі велокатафалки вже використовують у США, Нідерландах і Данії. У Франції такий проєкт реалізують уперше.

Директорка ритуального агентства Le Ciel & la Terre Ізабель Плюмеро зазначила, що з велокатафалком з'явиться можливість для "повільної, тихої, спокійної ходи", досить неспішної для людей, які йдуть і беруть участь у процесії.

"Велокатафалк — це пропозиція для сімей, для яких я проводитиму церемонію по-новому, у тому числі на цвинтарі. Форма для мене настільки ж важлива, як і зміст. Тому для мене дуже важливо при супроводі сімей пропонувати їм вкласти особливий зміст у церемонію., а також додати краси. Адже краса приносить втіху", — сказала Плюмеро, яка впевнена, що охочих провести церемонію по-новому буде достатньо.

Велокатафалк є конструкцією з велосипеда, до якого прикріплена великий накритий візок для труни. Візок зроблений із дерева і пофарбований у чорний колір. Виготовили його в агентстві Carapate-Design у Нанті, що створює причепи для велосипедів.

 
У Парижі почали використовувати екологічний велосипед-катафалк (відео)

"Я кілька років мріяла втілити цю ідею в життя. Нам потрібен був досить великий і потужний велосипед, щоб вмістити цей дорогоцінний вантаж, і причіп, який би поєднував у собі міцність, легкість і стійкість із м'яким, красивим і комфортним дизайном", — зазначила Плюмеро.

До того ж із велосипедом-катафалком Плюмеро впевнена, що не застрягне в паризьких заторах і приїде на кладовище вчасно.

Передбачається, що з велокатафалком похорон стане екологічнішим, а церемонії — тихішими й делікатнішими. Також їх вдасться проводити в районах, де заборонений автомобільний рух. Велосипед-катафалк отримав назву Corbicyclette, і журналіст Джон Бурк уже зазначив, що ідея йому подобається.

"Смерть, чесно кажучи, пригнічує, але мені подобається ідея, що моя сім'я та друзі їхатимуть на велосипедах за чимось на кшталт цього, коли прийде мій час", — пожартував він.
 
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.