Компания Canyon выпустила систему стабилизации рулевого управления (видео)

 • 08 ноября 2022 08:36:28
 • Отзывов: 0
 • Просмотров: 354
 • 0
Canyon стверджує, що це додає контролю та стабільності, щоб заспокоїти керованість, коли це стає важкими на високих швидкостях або коли ви долаєте повільні технічні ділянки траси, покращуючи, за словами бренду, зв’язок між передніми та задніми колесами.

Canyon дебютує з новою системою на модифікованій версії свого ендуро-байка Spectral CF8, а Liteville розгорне її на своєму електричному гірському велосипеді 301 CE.

П'ять речей, які потрібно знати про систему стабілізації керма KIS
 
 • KIS означає Keep It Stable і являє собою систему, розроблену для створення ефекту самоцентрування на вашому кермі
 • На момент запуску KIS доступний лише на Canyon Spectral 29 CF8 KIS і незабаром буде доступний на Liteville 301 CE.
 • Ви можете змінити налаштування системи за допомогою шестигранного ключа на 4 мм
 • Canyon і Syntace стверджують, що система KIS не потребує обслуговування
 • Повна система KIS важить заявлену 110 г

Що таке система стабілізації велосипедного керма Canyon Keep It Stable?
 
Система KIS розроблена для підвищення стабільності керма та акуратно інтегрована у верхню трубу велосипеда (і ексклюзивна для Canyon та Liteville)
 
Система KIS розроблена для підвищення стабільності керма та акуратно інтегрована у верхню трубу велосипеда (і ексклюзивна для Canyon та Liteville).
 
Стверджується, що система KIS покращує ваш зв’язок із переднім колесом, даючи точніше відчуття того, що відбувається під вашою шиною, усуваючи небажаний зворотний зв’язок від керма.
 
Це досягається шляхом автоматичного центрування керма вашого велосипеда та керування, випрямлення переднього колеса в положення «дванадцять годин».

Система KIS складається з кулачкового кільця, яке прикручене до середини рульового механізму вилки. Потім кулачок з’єднується зі спіральною пружиною, яка закріплена у верхній трубі за допомогою надміцної стрічки з синтетичного волокна.

Коли ви обертаєте кермо, одна сторона стрічки збільшується в натягу та тягне пружину. Невелика сила, створювана смугою та пружиною, створює ефект самоцентрування на штанзі, намагаючись повернути її у вихідне, центральне положення.

Джо Клібер, автор технології, сказав, що протягом майже чотирьох років система KIS пройшла через 100 різних ітерацій, перш ніж команда дизайнерів була задоволена результатом.

Стверджується, що система KIS не потребує технічного обслуговування та служить протягом усього терміну служби велосипеда.

Це смілива заява, але Canyon і Syntace із задоволенням підтримують її.

Інтегрований обмежувач рульового керування запобігає обертанню рулів понад 90 градусів, хоча це все одно може статися в екстремальних обставинах.

 

Якщо ви все-таки потрапили у серйозну аварію та належним чином побили ваш велосипед, систему KIS, можливо, потрібно буде повторно відцентрувати/скинути.

У цьому випадку система була розроблена таким чином, щоб ковзати при досягненні певної сили, щоб уникнути її пошкодження.

Навіщо КІS?

Основна мета системи KIS — підвищити стійкість керма. Теоретично ефект самоцентрування має допомогти заспокоїти керування. Ви можете подумати: «Це справді проблема?».

У міру розвитку велосипедів протягом багатьох років кути нахилу голови зменшилися, зміщення вилки зменшилося (після першого збільшення), а діаметр коліс збільшився. Усе це допомогло заспокоїти керованість сучасних гірських велосипедів.

На доріжці, під час швидкісної їзди по нерівній місцевості, сучасні велосипеди почуватимуться впевнено та спокійно.

Однак на нижчих швидкостях із вищими кутами повороту ви можете почати відчувати дестабілізуючий ефект від провалу колеса, коли іноді кермо може починати нервувати та посмикуватися.

Хоча справедливо сказати, що більшість сучасних велосипедів чудово справляються з балансуванням цих рис, Клібер все ж відчував, що є місце для вдосконалення.

Система KIS розроблена, щоб допомогти заспокоїти це відчуття, по суті, прив’язавши нестійке переднє колесо/рульове управління до більш стабільної та важчої рами та заднього колеса.
 
 
 

 

Canyon запустить систему на своїй моделі Spectral CF8 KIS.  Ру Фаулер / Canyon 
 
Canyon Spectral CF8 KIS:
 
 • Рама: карбон, хід 150 мм
 • Вилка: Fox 36 Performance Elite, хід 160 мм
 • Амортизатор: Fox DPX2 Performance Elite
 • Трансмісія: Shimano XT
 • Гальма: Shimano XT
 • Колеса: DT Swiss XM1700
 • Ціна: £4,999/€4,999
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.