Giro запускает шлемы со встроенными светодиодными фонарями и указателями поворота (видео)

  • 10 ноября 2022 20:36:55
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 287
  • 0

Компанія Giro представила два нових шоломи Ethos Mips (239,99 фунтів стерлінгів) і Ethos Mips Shield, обидва призначені для поїздок на роботу та міської їзди, а останній отримав візор. Обидва шоломи мають білі світлодіодні ліхтарі спереду, червоні ззаду та жовті покажчики повороту, якими можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування.
 

Giro Ethos Mips
 

Giro каже, що «їзда завжди була революційним видом транспорту, і сьогодні це актуально більше, ніж будь-коли. Незалежно від того, чи ви їдете на електровелосипеді в офіс, крутите педалі в продуктовий магазин чи везете дітей до школи на вантажному велосипеді, все більше і більше водіїв змішуються з дорожнім рухом, і їм потрібна додаткова видимість і захист нових Ethos Mips або Ethos Mips Shield»
 

Шоломи розроблені, щоб бути гладкими та компактними, а також інтегрувати перезаряджувані світлодіодні передні, задні та індикатори USB-C. Ліхтарі мають чотири режими з максимальним часом роботи 11 годин і максимальною потужністю 45 і 30 люменів спереду і ззаду відповідно.


Giro Ethos Mips
 

Усі керуються контролером, встановленим на кермі, і має бути достатньо заряду для середньої поїздки до офісу та назад.
 

Це не перший раз, коли ми бачимо, як бренд намагається інтегрувати покажчики повороту на водіїв та їхні велосипеди. 


Giro Ethos Mips
 

Подібно до багатьох шоломів із найвищим рейтингом, усередині ви знайдете Mips, які запропонують гарантований захист від обертання. Giro каже, що незважаючи на додаткову технологію в обох шоломах, вбудована конструкція дозволяє контролювати вагу. Giro не публікує цифри ваги.
 

Giro Ethos Mips
 

Переходячи до зовнішнього вигляду шолома, Ethos Mips має водонепроникний козирок із термопластичного поліуретану (TPU) з м’якої гуми, тоді як Ethos Mips Shield містить прозорий формований щиток для очей, який, як кажуть, дозволяє водіям продовжувати використовувати наявні окуляри. 

 
 

Ethos Mips (£239,99) доступний у трьох кольорах і розмірах S (51-55 см), M (55-59 см) і L (59-63 см). Ethos вже можна знайти в авторизованих роздрібних продавцях Giro Європі, хоча на момент написання статті ми бачимо лише версію без візора, яка з’являється на веб-сайті Великобританії. 

 
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.