Canyon и бренд очков для плавания собираются предложить более умные велосипеды

  • 11 ноября 2022 10:04:12
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 133
  • 0

Canyon Bikes і спеціальний бренд окулярів для плавання TheMagic5 оголосили про нове партнерство, «зосереджене на створенні кращого досвіду велосипедиста шляхом покращення форми та комфорту для всіх спортсменів». TheMagic5 відомий своїми окулярами для плавання, які підбираються для кожного окремого плавця завдяки додатку для сканування обличчя на смартфоні... тож яка можлива користь Canyon для цього?
 

Ми всі чули про Canyon, але хто такий TheMagic5? Що ж, це відносно молода компанія, заснована в 2017 році професійними плавцями та триатлоністами, і вона стверджує, що її  індивідуальні окуляри для плавання з додатком для сканування обличчя є першим у світі. 
 


 

Можливо, ви чули про цей бренд із американського шоу «Shark Tank» (думайте про Dragons' Den, але «Murica»), де він залучив 1 000 000 доларів США завдяки цій вражаючій технології сканування обличчя смартфоном. По суті, клієнти Magic5 завантажують програму, керують смартфоном, щоб відсканувати своє обличчя, платять, і ідеально підібрані окуляри мають прийти поштою через пару тижнів. 
 

Метою нового партнерства між TheMagic5 і Canyon є «знайти наступний рівень технологічних індивідуальних продуктів шляхом розширення застосування їх [TheMagic5] власної технології встановлення». 
 

Canyon планує розробити та знайти нові способи використання технології онлайн-налаштування та сканування мобільних додатків, яку запровадив TheMagic5. «Використовуючи ту саму модель «один розмір підходить тільки одному», TheMagic5 і Canyon досліджуватимуть нові можливості та розроблятимуть інноваційні продукти з безпрецедентним доступом для споживачів до більш зручного, зручнішого та функціональнішого велосипедного спорядження», — каже Canyon. 
 

Ми не впевнені, що це може спричинити за собою, але ми найкраще припускаємо, що це домашні велосипеди, надруковані на 3D-принтері сідла або, можливо, навіть спеціальні подовжувачі аеробайків, які, як ми бачили, все частіше використовують професійні райдери. Зі збільшенням кількості продуктів, надрукованих на 3D, стає все більш комерційно доцільним створювати малотиражні та одноразові компоненти, адаптовані до індивідуальних потреб.


Філіппо Ганна Pinarello Bolide F HR 3D, який він використовував для свого останнього годинного світового рекорду, є лише одним із прикладів, коли ми нещодавно бачили продукти, створені спеціально для анатомії велосипедиста. Ідея полягає в тому, що це максимізує комфорт і загальну аеродинаміку.
 
Співзасновник TheMagic5, Расмус Барфред, сказав: «Об’єднання зусиль із Canyon дозволить TheMagic5 розширити використання свого програмного забезпечення для підгонки в нових продуктах, поставити нові запитання та, зрештою, створити кращий досвід для більшої кількості спортсменів».

Деніел Гейдер з Canyon додав:  «Ми можемо покращити наші продукти, використовуючи їхню технологію з точки зору відповідності, продуктивності та функціональності.
«Обидва бренди мають спільну ДНК, ми обидва прагнемо надихати  людей у ​​нашому спорті».

Обидві компанії підкреслюють важливість усунення болю та дискомфорту під час підйому, щоб ніхто не був обмежений обладнанням, і ми зацікавлені побачити, де ця технологія з’явиться першою...
 

Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.