В Лиссабоне городской велопрокат будет бесплатным

  • 15 ноября 2022 09:59:50
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 111
  • 0

Місцеві, регіональні та національні органи влади по всій Європі думають про способи послаблення інфляційного тиску на громадян, спричиненого дефіцитом енергії. Зважаючи на це, міська рада Лісабона вирішила запровадити двоетапний захід, згідно з яким муніципальна мережа спільного використання велосипедів GIRA стане безкоштовною для мешканців португальської столиці.
 

Пропозиція була схвалена на засіданні ради 9 листопада разом з іншими заходами підтримки вразливих груп населення та малого бізнесу, які постраждали від багатьох криз.
 

Які два кроки?
 

З літа громадський транспорт вже став безкоштовним для двох груп лісабонців: молоді до 23 років і пенсіонерів старше 65. Для цього їм видали спеціальні картки Navegante Pass, які вони повинні поповнювати щомісяця. Однак це відбувається без жодних заслуг — сприймайте це більше як постійне повторне підтвердження використання послуг.
 

Цей захід муніципалітету Лісабона є частиною цілей щодо екологічної стійкості, боротьби зі зміною клімату та покращення мобільності людей шляхом сприяння ефективній, економічно та екологічно стійкій мобільності.
 

Крім того, є також елемент вартості життя. Зважаючи на це, влада вирішила також розширити опцію безоплатного прокату велосипедів спільного користування (GIRA) для двох вищезгаданих груп, починаючи з першого кварталу 2023 року.
 

Однак на другому етапі, «який буде визначено належним чином, враховуючи, серед інших факторів, його вплив на працездатність системи, у всіх її змінних, (Рада) має передбачити в майбутньому, що захід буде поширюється на «громадян міста Лісабон, які є податковими резидентами в муніципалітеті», і віком від 24 до 64 років.
 

Це означає, що в якийсь момент планується, що спільні велосипеди стануть безкоштовними для всіх, хто живе в Лісабоні. Однак, щоб користуватися велосипедами, користувачі повинні будуть окремо зареєструватися для послуги GIRA.Джерело

 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.