В мире появляются все больше мошеннических сайтов FSA, Vision, SRAM (укр.)

  • 21 ноября 2022 12:00:08
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 107
  • 0

Раніше цього місяця компанія SRAM опублікувала повідомлення з попередженням про те, що виявила низку шахрайських веб-сайтів, які нібито продають її товари за зниженими цінами. У цьому випадку SRAM, як повідомляється, «вжила заходів» проти веб-сайту sramcycling.com, який на момент написання статті залишається активним.
 

Ця тенденція, здається, приходить і зникає, оскільки раніше, серед інших методів, націлювали користувачів соціальних мереж на фальшиву рекламу Facebook. 
 

Сьогодні FSA та Vision написали: «Останнім часом ми помітили збільшення кількості веб-сайтів і сайтів електронної комерції, які неправдиво та навмисно посилаються на FSA та VISION без дозволу.
 

«Нагадуємо, що єдиними офіційними сайтами компанії є:

https://www.fullspeedahead.com/
https://www.visiontechusa.com/
https://www.fsaproshop.com/
 

«Будь-який інший сайт, який використовує такі назви, як наші бренди, слід вважати неофіційним, і ми не вважаємо ці сайти безпечними каналами продажів і радимо не використовувати їх.
 

«Продукція FSA та Vision продається лише через наших офіційних дистриб’юторів, авторизованих роздрібних торговців або через наші корпоративні сайти, перелічені вище».

Ще в січні Cane Creek також повідомила про шахрайські веб-сайти, які намагаються спонукати своїх клієнтів купувати з невідомого джерела.

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.