Новый комплект Livall PikaBoost превратит любой обычный велосипед в электробайк

  • 22 ноября 2022 15:59:06
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 519
  • 0

Велосипедні технології просунулися далеко вперед упродовж свого існування. Але придбання технологічно просунутих електровелосипедів може коштувати вам більше, ніж новий автомобіль. Однак є засоби отримати задоволення від електричного велосипеда, навіть якщо у вас обмежений бюджет. 
 

Новий комплект Livall PikaBoost для переобладнання звичайного велосипеда в електробайк є чудовим прикладом такої технології. PikaBoost, розроблений американською компанією Livall, дає можливість поглянути на прискорення, що забезпечується повноцінними електричними велосипедами. 
 

Livall PikaBoost має деякі реальні переваги, окрім доступної ціни. Все, що вам потрібно зробити, це прикріпити цю штуку до підсідельного штиря та крутити педалі. Пристрій має працювати на відстані близько 30 км на одній зарядці. 


Новий комплект Livall PikaBoost перетворить будь-який звичайний велосипед на електробайк


Пристрій важить всього три кілограми і ви можете легко зберігати його в рюкзаку або сідельній сумці. 
 

За оцінками, зарядка займає близько трьох годин, а PikaBoost поставляється із вбудованим заднім ліхтарем і зарядним пристроєм USB, який дозволяє заряджати телефон під час їзди. Більш того, цей комплект для переобладнання електронного велосипеда з болтовим кріпленням має три режими їзди на вибір: Hold, Roll та Sport.
 


Ви можете перетворити будь-який старий велосипед на електричний всього за 299 доларів, просто прив'язавши цей пристрій до підсідельного штиря. 

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.