Полноприводный электросамокат-вездеход EZRaider для израильских пограничников (видео)

  • 29 ноября 2022 16:29:18
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 153
  • 0

EZRaider – це невеликий всюдихід із електродвигуном. Такий електросамокат може перевозити до двох осіб у сидячому або стоячому положенні. Повнопривідна версія 4х4 важить лише 135 кг. У комплектацію входять чотири потужні електромотори по 1200 Вт (1,6 л.с.) кожен і батарея на 60 В/3000 Вт, яку можна зарядити за 2-2,5 години. Максимальна швидкість – 50 км/год.
 

Посилена версія EZRaider 4x4 має підвіску з ходом в 50 см та агресивні шини, що дозволяє всюдиходу перевозити важкі вантажі в екстремальних умовах по пересіченій місцевості: камінню, бруду та піщаним дюнам. Дальність дії цієї моделі найбільша у цій категорії – на одному заряді апарат може проїхати до 80 км.
 

До позашляховика приєднується причіп, який можна використовувати для перевезення обладнання та різних вантажів, а також для евакуації поранених. Вантажопідйомність такого причепа сягає 150 кг.
 

Повнопривідний електросамокат-всюдихід EZRaider для ізраїльських прикордонників (відео)
 

Також можна підключити електричний причіп із власним незалежним електродвигуном, акумулятором та контролерами. Цей причіп вантажопідйомністю до 250 кг збільшить потужність та дальність дії всюдихода.


Всюдиходи EZRaider призначені для використання ізраїльськими прикордонниками та силами безпеки для патрулювання території.
 


Джерело
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.