Сейчас на электровелосипеды приходится 10% мировых продаж велосипедов (укр.)

  • 03 декабря 2022 11:00:24
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 120
  • 0

У 2021 році світові продажі велосипедів досягли 96 мільйонів одиниць, тоді як стрімкі продажі електровелосипедів з педальним підтримкою оцінюються в 9,7 мільйона одиниць. Про це повідомила Всесвітня асоціація велосипедної індустрії (WBIA) у своєму першому звіті WBIA Global Market Report.
 

Звіт слідує за публікацією CONEBI звіту про профіль ринку, який базується лише на європейських даних. Звіт WBIA Global Market Report за 2022 рік містить дані про розвиток світової велосипедної індустрії, включаючи всі ключові ринки, такі як США, Японія, Індія, Європа, Аргентина, Мексика тощо.


Розвідка ринку
 

Інформація для звіту була зібрана завдяки розвідданим, зібраним членами WBIA. «Там, де немає члена WBIA, експерти надали орієнтовні ринкові дані. У кількох випадках для доповнення даних використовувалась інформація імпорту та експорту від державних органів», — йдеться у заяві WBIA. Обсяг продажів електровелосипедів не враховує приблизно 30 мільйонів електровелосипедів із відкритою заслінкою в Азії.


Члени WBIA
 

WBIA складається з People for Bikes (США), Тайванської велосипедної асоціації (TBA), Всеіндійської асоціації виробників велосипедів (AICMA), Асоціації велосипедної та мотоциклетної промисловості Росії (NADBM), Індустріальної асоціації Мексики (ANAFABI), Велосипедної асоціації Японії ( BAJ) і CONEBI (Європа).
 

Ерхард Бюхель, президент WBIA, прокоментував: «Звіт про світовий галузевий ринок стане чудовим інструментом для професіоналів велосипедної галузі в усьому світі. Ми багато думали про це, і я радий, що WBIA вирішив розпочати цей цінний проект».


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.