Львов получил Европейское энергетическое отличие (укр.)

  • 09 декабря 2022 15:07:03
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 117
  • 0

У вівторок, 6 грудня, Львів отримав Європейську енергетичну відзнаку (European Energy Award). Це престижна сертифікація, яку вручають органам влади за впровадження та планування ефективних заходів енергетичної та кліматичної політики. 
 

“Аудит міста тривав понад пів року, а роботу з оцінювання ми розпочали у 2019 році. За цей час ми підготували комплексний аналіз міста у шести секторах. В результаті місто має оцінку 60,1%. Найвищі відсотки громада показала у сферах комунікації та мобільності (громадський транспорт, велодоріжки, пішохідні зони)”,  – зазначила Мар’яна Приступа, консультантка Європейської енергетичної в Україні. 
 

Окрім аналізу і звіту консультанти підготували план на чотири роки для покращення рівня розвитку громади, який затвердили виконкомом в грудні 2021 року.
 

“Ми глибоко вражені опірністю, мужністю та стійкістю українців та українок у боротьбі з російською агресією. Але ще більше я вражений Львовом, який продовжує розвивати енергетичний енергоменеджмент міста, не зважаючи на війну. Саме це мене сьогодні і привело сюди. Я приїхав до вас відствяткувати успішну сертифікацію систему енергоменеджменту Львова European Energy Award з найвищою оцінкою в Україні”, – сказав Гі Бован, заступник директора Програми швейцарського співробітництва в Україні від імені Швейцарії 
 

Львів став третім містом в Україні, яка отримало сертифікацію після Вінниці та Житомира. Вінницька громада була першою в країнах Східного Партнерства, яка успішно пройшла сертифікацію ЄЕВ у 2015 році та підтвердила сертифікат у 2019 році. 
 

Відзнака є  інструментом для покращення якості врядування у громадах. Також вона стимулює українські міста до зниження енергоспоживання, підвищення енергоефективності та зменшення викидів вуглекислого газу.
 

Львів отримав Європейську енергетичну відзнаку
 

Сертифікація була започаткована у Європі і за 25 років існування її отримали понад 1500 муніципалітетів. Національним офісом Європейської енергетичної відзнаки в Україні є Асоціація «Енергоефективні міста України» (АЕМУ).


Джерело

 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.